Wpis z mikrobloga

@kptant: ja niestety nie miałem możliwości wyboru internetu, bo w momencie przeprowadzki okazało się, ze współlokatorki podpisały już umowę, z czasem zaczynam się lekko irytować spadkami transferu, albo częstymi dropami. W dodatku ten router do mnie nie przemawia, zwłaszcza, ze widziałem go na aliexpressie za śmieszne grosze.
@zjem_ci_kapcie: a tak z ciekawości - czemu nie UPC? Na obecnym mieszkaniu mam ich od niemal 3 lat i jak do tej pory miałem może jedną 'awarię' (wywołaną zresztą wymianą skrzynek) oraz problemy z działaniem VPNa na IPv6. Jeden telefon załatwił sprawę. Dodatkowo podnieśli mi transfer z 120 do 250 Mbit bez dodatkowych opłat.
@zjem_ci_kapcie: ja z kolei złe rzeczy słyszałem o Netii. Nie wiem ile w tym pokrycia, lecz większość osób o które o to pytałem mają właśnie UPC. Ale to tak nawiasem, o ISTS nie wiem za wiele - nie ma ich u mnie na osiedlu, z tego co wiem.
No niestety, moja poprzednia umowa była właśnie z UPC i nie narzekałem, ale nie świadczą usług przy moim numerze klatki, kilka metrów dalej już tak.
@CynicznySkurczybyk : ja mam od nich neta od 2 lat, konieczna była wymiana sprzętu na swój bo to co oni dają to raczej przy dużej ilości połączeń łapało często zwiechy, a tak Archer C9 z dd-wrt i wszystko pięknie stabilnie działa.