Wpis z mikrobloga

Jakoś nigdy nie przepadałam za koleją wąskotorową. Ale że ostatnie imprezy KŚ (ta i ta) były słabe pod względem zdjęciowym i musiałam gdzieś jeszcze w tym roku wyskoczyć, w sobotę wybrałam się do Jędrzejowa na wydarzenie pod nazwą Ostatnim Towosem przez Ponidzie.

Wozili nas cały dzień po tym świętokrzyskim, kazali chodzić po jakichś polach i jak teraz z 400 zdjęć wybrać te najlepsze? Do tego poznałam jednego mirka, i to bordo. Ehh, straszne hobby, nie polecam.

Ale na poważnie. Kosztowało mnie to trochę czasu i pieniędzy. Wróciłam do domu dopiero dzisiaj rano – zaraz po imprezie nie miałabym jak wrócić, więc postanowiłam wyruszyć w innym kierunku i zwiedzić Warszawę xD Jechaliśmy m.in przez Umianowice, Pińczów i Hajdaszek. Piękne okolice, niezła pogoda i dużo ciekawych fotostopów – pojechałam po zdjęcia i przywiozłam zdjęcia. Organizatorzy zapowiadają kolejne imprezy i coś wydaje mi się, że jednak ta wąskotorówka nie jest taka zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kolej #pociagi #pociagiboners #zainteresowania #fotografia #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Jakoś nigdy nie przepadałam za koleją wąskotorową. Ale że osta...

źródło: comment_PHrHuECCgErvRuDCl9qnetLRThIkfzD4.jpg

Pobierz
  • 25
@yourvictim: Pamiętasz, jaka to grupa? Lubię oglądać zdjęcia z imprez i porównywać, w jaki sposób ludzie fotografują tą samą scenę, a zazwyczaj znajduję tylko parę zdjęć. Pendolino to to nie jest, drewniane siedzenia, ślimacze tempo i przedzieranie się przez gałęzie, ale był klimat :D

@sylwke3100: Trzy wolne dni w całym miesiącu to faktycznie tyyyle czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DerMirker: Tak, przejazd specjalny, pół roku
@niemiec: No, w sumie tam to albo las, albo industrialne ślunskie klimaty.

@DerMirker: Też właśnie znam dwie wersje. Te estakady faktycznie wyglądają średnio. A organizatorzy chcieliby następnym razem pojechać dalej. Więc na razie chyba nic nie wiadomo.

@Pienio69: Np. tutaj: http://shk.org.pl/imprezy. Do tego możesz zaglądać na kolejowe grupy i strony stowarzyszeń na fb. Na forum 750mm.pl są wąskotorowe, na innych być może też, ale nie korzystam.

@patrykmajster: Tak
@Pienio69: Imprezy Kolejowe na FB. To oni zorganizowali ten przejazd. W plana na razie dwie imprezy - jak się uda to jazda za Hajdaszek na ŚKD, a na początku roku Bieszczady motorakiem, oraz BKL.