Wpis z mikrobloga

Jakoś nigdy nie przepadałam za koleją wąskotorową. Ale że ostatnie imprezy KŚ (ta i ta) były słabe pod względem zdjęciowym i musiałam gdzieś jeszcze w tym roku wyskoczyć, w sobotę wybrałam się do Jędrzejowa na wydarzenie pod nazwą Ostatnim Towosem przez Ponidzie.

Wozili nas cały dzień po tym świętokrzyskim, kazali chodzić po jakichś polach i jak teraz z 400 zdjęć wybrać te najlepsze? Do tego poznałam jednego mirka, i to bordo. Ehh, straszne hobby, nie polecam.

Ale na poważnie. Kosztowało mnie to trochę czasu i pieniędzy. Wróciłam do domu dopiero dzisiaj rano – zaraz po imprezie nie miałabym jak wrócić, więc postanowiłam wyruszyć w innym kierunku i zwiedzić Warszawę xD Jechaliśmy m.in przez Umianowice, Pińczów i Hajdaszek. Piękne okolice, niezła pogoda i dużo ciekawych fotostopów – pojechałam po zdjęcia i przywiozłam zdjęcia. Organizatorzy zapowiadają kolejne imprezy i coś wydaje mi się, że jednak ta wąskotorówka nie jest taka zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kolej #pociagi #pociagiboners #zainteresowania #fotografia #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Jakoś nigdy nie przepadałam za koleją wąskotorową. Ale że osta...

źródło: comment_PHrHuECCgErvRuDCl9qnetLRThIkfzD4.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@DerMirker: Jak się uda uzupełnić ubytki, to może na wiosnę pojedziemy dalej (za Hajdaszek). Sprawa przejezdności przez Umianowice na razie jest mocno dyskusyjna.
  • Odpowiedz
@Ziner: w wakacje podczas postoju w Umianowicach przejazd w stronę Hajdaszka był całkiem zarośnięty, myślałem, że nic tam nie przejedzie. Z tego co pamiętam, przejazd przez drogę był również zalany asfaltem.
  • Odpowiedz
@DerMirker: Był zarośnięty - dwa dni spędziliśmy na udrożnieniu szlaku do Hajdaszka (8 osób jak dobrze pamiętam).
Co do zaasfaltowanego przejazdu, to problemu praktycznie nie ma - wszystko jest do załatwienia. Gorsze są ubytki.
  • Odpowiedz
@Ziner jak daleko można przyjechać przy obecnym stanie torów? Czy zlomiarze rozebrali jakieś fragmenty? Marzy mi się podróż do Chmielnika i jeszcze dalej. Ta kolejka to wielka szansa na turystykę w tym regionie.
  • Odpowiedz