Wpis z mikrobloga

@Oude_Geuze "DJa na wesele" to trochę mało precyzyjne. Przede wszystkim musisz wiedzieć jaki styl muzyki i prowadzenia imprezy na dany DJ, bo są naprawdę różni.
@MrFruu: fotograf max 2500, wstępnie orientowałem się i jest to wykonalne, nie chcę zdjęć 3d, fotoksiążek dla księdza i organisty, nie interesuje mnie fotografia z drona i podwodna; nie wiem ile bierze gość od klikania w playlistę, bo o takiego kogoś mi chodzi od muzyki, oczywiście po wcześniejszym omówieniu setlisty. Wszystkie propozycje przeczytam, więc pisz śmiało.
@Oude_Geuze: Hmm, wykonalne. Najlepiej szukaj jakichś młodych fotografów - oni robią to za małe pieniądze, a zdjęcia równie ciekawe - wchodzą w ten biznes i chcą się nauczyć. :) Co do DJów - od siebie polecam DJ Bart Namysłów (opolskie, ale pewnie dojedzie). :) Co do zespołów w miarę przystępnej cenie (ledwo co wystartowali, więc na pewno mniej biorą) jest Surdut z Opola (ale i tak pewnie z 5k trzeba liczyć
@tobiasty: byłem wczoraj, ani jednego gościa od muzyki, kilka kapel. Co do foto to ceny były z kosmosu + 10% rabatu i wychodziło i tak drożej niż oferty znalezione w internecie. Pic na wodę takie targi ( ͡° ͜ʖ ͡°)