Wpis z mikrobloga

#rozowypasek : buty muszą ci pasować do spodni, do kurtki, paska...

#niebieskipasek : buty mają mi pasować do stopy


@Heniak: jak kekłem... coś w tym jest... #!$%@? pasek potrafi pół dnia chodzić w zbyt małych, ocierających butach tylko dlatego, że są... ładne

w przypadku facetów... nie znam takich przypadków...
  • Odpowiedz
@Heniak lepszy przykład jest z ubraniami, jak facet ma spodnie to pasują do nich wszystkie koszulki i kilka bluz a jako kobieta ma spodnie to pasuje do nich tylko jeden żakiet ale butów juz nie ma i torebki tez bo nie pasują xD
  • Odpowiedz
@Bianci: to nie chodzi o to, żeby dopasowywać buty do reszty stroju czy generalnie ubierać się dobrze... to chodzi o to, że nigdy nie ubrałbym ładnie wyglądających butów o rozmiar za małych tylko dlatego, że są ładne... a kobiety tak robią
  • Odpowiedz
A co w tym złego jak np musisz chodzić do pracy w garniturze i laptopa nosisz w plecaku ?

@barteq_g: jak ktoś ma pracę, do której musi chodzić w garniturze i nosić ze sobą laptopa, to raczej nie nosi go w plecaku xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Zycia_sens
@sosen1213
@Bianci
@bartez_94

Czy wy ludzie wiecie coś, cokolwiek na temat poczucia humoru? Posiadacie takowe, czy tylko czytacie o takim "zjawisku" na Wikipedii? Jesteście już tak drewniani, że musicie najmniejsza pierdołę roztrząsać jako problem ogólnonarodowy? Ta historia, która przytoczyłem, była anegdotą dla - uwaga! - rozrywki. Nie oceniam tu nikogo, nie analizuję, nie mówię że faceci to fleje bez wyczucia smaku. Wspomniałem o tym że faceci podchodzą do rzeczy bardziej zadaniowo,
  • Odpowiedz