Wpis z mikrobloga

@Arachnofob: ale takie połączenie wcale dobrze na żywo nie wygląda, nawet tutaj do zdjęcia laska stanęła na palcach, bo na płasko to by wyglądało pokracznie, śmiesznie. A że cyca przy okazji pokazała - to oczywiście zwróciła uwagę.
  • Odpowiedz
@maginalia: yyy nie pozwolę sobie nie zgodzić się...

jeżeli miałbym wybierać... albo adidasy, albo balerinki to zdecydowanie wolę kobiety w adidasach za to w balerinach chodzą pokraki cały czas... do tego leginsy i bolerko i widzę shreka... często nawet figurą się upodabniają
  • Odpowiedz
jak spotykam się ze zdziwieniem w takich tematach to zastanawiam się czy wszystkich ludzi jakich osoba zdziwiona zna mają imiona kończące się na ".jpg


@Arachnofob: powiedział typek który miał tag do wrzucania półnagich dziewczyn na wykop xDDDD
  • Odpowiedz
@Arachnofob: kurcze daj ludziom żyć. Ja ani razu nie miałam sytuacji, żeby się facet za mną obejrzał jak #!$%@?łam w adidasach, a robię to 90% czasu, a jak założę do takiego samego stroju szpilki - to nagle każdy się ogląda. Takie są fakty. Kobiety jak chcą się podobać to muszą się poświęcić.
  • Odpowiedz
@Heniak: porównałeś wprost niebieskiepaski do rozowychpaskow w swoim komentarzu.
Tłumacząc co miałeś na myśli nie zmienia tego co powiedziałeś.
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Co? że na plaże biorę materiałową torbę, na sport torbę adidasa a do pracy torbę na ramię to słabo wygląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) słabo to wygląda #!$%@? z takim oblepionym kucoplecakiem jaki jest w memie zapodany
  • Odpowiedz
@GraveDigger: ja tam lubię się ubierać i ładnie wyglądać, mam plecak i 2 torby, par butów co najmniej 7, koszul też chyba z 6, płaszczy - 3 itp.

Tyle że u mnie ubranie ma być nie tylko ładne ale i wygodne. Nie będę chodził w czymś, w czym czuję się źle. A kobiety często się katują niewygodną odzieżą, byle by wyglądała tak że wszyscy się lampią z #!$%@? w oczach.
  • Odpowiedz
@Bianci: porównałem? raczej przytoczyłem rzeczywistą wymianę zdań, której byłem świadkiem. ale dalej, meritum tego komentarza była różnica sposób podejścia do sprawy, co jest zaznaczone w pierwszym zdaniu. moim celem nie było podejmowanie rozprawy na temat estetyki czy tych nieszczęsnych butów. buty były tu tylko przykładem. nie dochodzi do mnie, jak można tego nie rozumieć
  • Odpowiedz