Wpis z mikrobloga

@BRACIA_PlERDOLEC: mirasy czy cena usługi u mechanika 5400zł za wyjęcie starego zatartego silnika, przelozenie osprzetu (turbiny, czujnikow, kabli itp + miska olejowa) do "nowego" uzywanego gołego silnika, montaz "nowego" silnika z powrotem w aucie i zalanie go nowym olejem+filtr + wiadomo jakies tam pewnie dostosowanie komputerem itp. w merolu e klasie z 2010 to dobra cena czy za duzo? (w cenę drugi silnik nie jest wliczony, tylko robocizna+filtr, olej i inne pierdoły)
#samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #motoryzacja #mercedes
BRACIAPlERDOLEC - @BRACIAPlERDOLEC: mirasy czy cena usługi u mechanika 5400zł za wyję...

źródło: comment_uZne4flmLn5VbEs4hPsPEMMu19bSJFG4.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@BRACIA_PlERDOLEC dzień na wyjecie, dzień na przezbrojenie, dzień na włożenie i z dniowka na pokodowanie i poprawki. Mercedes jest spoko do przekładki. Bardziej mnie interesuje jak dałeś radę go zabić ( ),
  • Odpowiedz
Jest to jakiś autoryzowany serwis bosch, i to bylo tak ze cos tam z turbina nie dzialalo a silnik swiezo po remoncie ze 100 kilometrow zrobil wiec dalismy do nich aby te turbine ogarneli i jak to zrobili to pojechali na jazde probna i #!$%@? wrocili na lawecie bo cos zaczelo stukac w silniku i tera ze niby przez to co sie stalo to mieli za korzystna cene zrobic przekladke silnika
  • Odpowiedz
@BRACIA_PlERDOLEC bosche tna mocno w #!$%@?. Znajomemu jak padla pompa cr w f10 520d to wyskoczyli ze naprawa ze 20 pare kola bo wszystko musi byc nowe a zeby pompe wyjac to silnik trzeba z auta wytargac. Kupilismy wtryski, pompe, bak, przewody, listwe cr z angola ze znikomym przebiegiem, pompe wyjalem sciagaczem za 30pln z allegro bez wyciagania silnika, reszte wymienilem tez raz dwa i poszlo.

Co prawda nowe silniki mercedesa sa
  • Odpowiedz
@525tds zatarta pumpa cr, zero cisnienia, gdzies sie jeszcze wala po warsztacie, moze kiedys to rozkrece na czesci pierwsze, wszedzie opilki byly. bak obowiazkowo bo opilki byly mocno widoczne po otworzeniu dekla pompki a plukanie ciezki temat jak bak ma dwie komory. Generalnie niektore rzeczy by przeplukal i tyle ale znajomy chcial wszystko od a do z wiec tak tez uczynilem.
  • Odpowiedz
Jest to jakiś autoryzowany serwis bosch,


@BRACIA_PlERDOLEC: Bosch to jest zwykły warsztat, który spełnił jakieś tam wymogi i dostał franczyze Boscha czyli w praktyce ich logo i tyle. Nie jest to nic lepszego niż zwykły mechanik. Oczywiście to zależy od tego kto tam pracuje - mogą się zdarzyć i fachowcy i lenie.
Wiele auto oddawałem do "serwisu Boscha" i niestety nie robili lepiej niż inni, w wielu przypadkach dużo gorzej, a
  • Odpowiedz
bosche tna mocno w #!$%@?. Znajomemu jak padla pompa cr w f10 520d to wyskoczyli ze naprawa ze 20 pare kola bo wszystko musi byc nowe a zeby pompe wyjac to silnik trzeba z auta wytargac.


@mickovsky: Chyba takie mają procedury, że nie wstawią używanych części. Takie wymogi franczyzy Boscha chyba. Ale miałem raz przypadek że właśnie w Boschu przywiozłem używaną część i mi wymienili (ale to element nadwozia, więc może
  • Odpowiedz