Wpis z mikrobloga

@VitalikPedoring: Ale kogo obchodzą normiki? Ja mam na nich #!$%@? i żyje sobie jak chce np. taki marcin gortat też nie ma chyba teraz dziewczyny. I się czymś przejmuje? No nie sądze bo ma hajs i ma w dupie normików. Droga do szczęścia to mieć #!$%@? na normików i to mówie ci ja przegryw.
  • Odpowiedz
@anymous_: Tak się pocieszają creeperzy. Tylko odludek i autysta może twierdzić że bogate życie towarzyskie, brak kompleksów, nastoletnia miłość i ruchanie nastolatek to coś niepotrzebnego. Tylko wypierasz prawdę żeby nie było ci smutno. Wcale nie "nie potrzebujesz" socjalizować się z normikami, tylko nie masz innego wyjścia, bo cię odrzucili. Normalna kobieta nawet na ciebie nie spojrzy. Tak jak my wszyscy marzysz aby chociaż przez chwilę spróbować życia normika, ale nie dla
  • Odpowiedz
@anymous_: w życiu nie liczy się nic innego niż ruchanie nastolatek
oni wszyscy będą ci wmawiać że liczy się kariera, rodzina, pieniądze, to wszystko kłamstwa
miłość nastolatki jest jak kokaina, nie do opisania, nawet jak potem boli to i tak warto
oddałbym duszę diabłu aby wiecznie mieć 17 lvl i ruchać młode kobiety

poza tym życie to gówno
  • Odpowiedz
@anymous_: nawet jeżeli jakaś 3/10 w końcu popuści ci #!$%@? to będzie kompromitacja bo nie będziesz wiedział gdzie włożyć

bo w sumie po co miałbyś doświadczyć czegoś co doświadcza większość ludzi? lepiej umrzeć jako stary prawik, albo poświęcić jeszcze 10 lat na zdobywanie pieniędzy, terapie, robote nad sobą, desperackie próby podrywu, uczenie się czegoś co normiki mają wrodzone i szlifują od wieku 13-14 roku życia
  • Odpowiedz
@anymous_: Twoja brzydka szara myszka będzie takim samym #!$%@? jak sooki 10/10, nawet gorszym bo zakompleksionym i spragnionym atencji wartościowych samców. Pojawi się samiec a l p h a i nic nie będzie musiał robić, myszka rzuci mu się na bolec żeby choć raz doświadczyć seksu od dobrego byczka a nie aspołecznej #!$%@?.
  • Odpowiedz
@anymous_: Sympatyczne dziewczyny z fajnym charakterem wybiorą przystojnego wysportowanego chłopaka z którym stracą dziewictwo w wieku 14-15 lat. #!$%@?łeś sobie młodość, pogódź się z tym
  • Odpowiedz