Wpis z mikrobloga

#!$%@? wszystkie różowe paski są identyczne, nie można się napić wódeczki, nie można wyjść na meczyk, nie można trzasnąć winka z lokatorką i jej koleżankami bo nieeeeeee ty tu siedź ze mną ciągle i jeszcze najlepiej noś hidżab żeby żadna na ciebie nie spojrzała. Było fajnie przez dwa tygodnie a teraz już rozpoczyna się krucjata przeciwko wszystkim czynnościom, które robię bez niej.

Nie moja wina że w tym tygodniu nie udało się nam iść na randkę. Dzisiaj jest ważny mecz, wczoraj byłem zmęczony po przedwczoraj, a przedwczoraj zostałem w sposób perfidny wciągnięty w intrygę, która polegała na tym, że polano mi wódki, a zaproszono na szachy. Już w starożytności znano takie pojęcie jak fatum. Sofokles w swoich dramatach opisywał sytuację tragiczną, w której wybory bohatera tylko pozornie kierują jego życiem. Ja naprawdę chcę być dobrym chłopakiem, po prostu nieubłagany los kieruje moją łódź wciąż w to samo miejsce. Próbuję ze swoim losem wynegocjować jak najwięcej czasu dla swojej ukochanej.

Ale los to twardy negocjator. #zalesie #gownowpis
  • 5