Wpis z mikrobloga

@MajorLazer: typie, zimna głowa. pierwsze primo, to wykop to najgorsze miejsce na takie wynurzenia, bo tutaj 3/4 audiencji to piwniczaki, którym na widok dziewcząt pocą się ręce albo typiary bardziej prawilne niż konsekrowane dziewice. imho, to ta druga już wygrała, + ma zajebiste ciało, pod które będziesz bił w kask jeśli zostaniesz z pierwszą i tak i tak. z tym słynnym >honorem z sytuacji nie wyjdziesz i tak, więc ja
  • Odpowiedz
@MajorLazer Miej resztkę honoru i godności i niech ci nawet przez myśl nie przejdzie żeby próbować winę za rozstanie zrzucać na nią. To ty #!$%@?łeś i ona musi o tym wiedzieć. Nie powinna czuć się choć w 1% winna, bo nie jest winna.
  • Odpowiedz
z twojej winy, to po co mam trzymac kciuki xD mam nadzieję że ci da popalić


@mandrake0: Ale jakiej winy? Przecież ślubu nie było. Zakończył zwykłe chodzenie. Jak laska dawała mu dupy za darmo to jej wina.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajorLazer a sorry, nie wiem jak przegapiłem.

#!$%@? się w #!$%@?. Zapomniałeś, że lepiej być z dobrą żoną niż z dobrą dupą. Dobra dupa przeminie, żona będzie na zawsze
  • Odpowiedz
@MajorLazer: Jak już jesteś w tym miejscu to nie zrywaj, naściemniaj kochance że zerwałeś i będziesz miał związak z dwiema. Będziesz robił to samo co do tej pory tylko na dwóch frontach.
  • Odpowiedz
@Raja:
#!$%@? to cie spłodził, to po pierwsze. Po drugie OP podobnie jak i ja zachował się zupełnie tak samo jak wy się zachowujecie węsząc za nowym bolcem jednocześnie tkwiąc w związku. Sam tego doświadczyłem 4 lata temu, tylko staż był dłuższy, bo 5 letni.
  • Odpowiedz
@MajorLazer: rozumiem doskonale w jakiej sytuacji jesteś. Poznajesz nową laskę która ma wszystko to czego nie miała Twoja była, jest coś nowego, mega ekscytacja itd. Normalna ludzka rzecz IMO, dobrze, że się nie zadręczasz jakimiś wyrzutami jak te wszystkie prawilne stulejarze co Cię krytykują.

Odnośnie zerwania to dam Ci radę, zrób to w jakiś typowo #!$%@? sposób, żeby Twoja obecna dziewczyna nie zadręczała się wyrzutami, że to jej wina, że
  • Odpowiedz
@MajorLazer: wierze w Ciebie. Każdy jedzie po Tobie, a sami maja swoje za uszami. Czytając te komentarze to widzę tutaj same autorytety do naśladowania. Nie słuchaj tego #!$%@? i jadu. Każdy ma prawo trochę się pogubić w życiu i nie należy z tego powodu obrażać kogoś. Nie oceniam Cie ale wierzę ze dasz radę to wszystko odkręcić i będziesz szczęśliwy.
  • Odpowiedz