Wpis z mikrobloga

@MajorLazer: Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. Gdyby Twoja dziewczyna była nielojalna w stosunku do Ciebie zapewne nie byłbyś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Życie pisze różne scenariusze i tak naprawdę w sytuacjach podbramkowych nikt nie wie jak się zachowa. Najważniejsza jest jednak uczciwość. Jeśli się kocha drugą połówkę, nie szuka się przygód na boku. A jeśli czujemy, że ten związek to jednak "nie to", dla dobra was obojga należy
  • Odpowiedz
@aanndrzej: mysle ze wzbudzanie w ludziach emocji, ktos na pw zasugerowal zebym ciagnal to dalej ze jednak nie zerwe, tak zrobilem i dostalem kolejna dawke emocji, wiele komentarzy przez ktore plakalem ze smiechu, dla mnie to lepsze niz film, to sa prawdziwe emocje.
  • Odpowiedz
@MajorLazer: Nie wiem jak reszta, ale od kiedy to, że się wyrazi zdanie pod jakimś opisem sytuacji jest od razu wylewaniem emocji? xD

Zarzutka #!$%@?, no ale bądź uradowany, że łyknąłem jak Ci to coś w życiu zmienia. Na przyszłe zarzutki też tak załóż, mieć radość z życia to podstawa ;). Tylko nie wołaj, bo myślałem, że coś z sensem napisałeś, a tak tylko bateria w telefonie ucieka niepotrzebnie. :)
  • Odpowiedz