Wpis z mikrobloga

@Nova24: Ale wiesz, że jest film w których naziści mają bazę na księżycu? W tej samej grze można też postrzelać do nazi zombi. Cod do symulacji, czy gry historycznej nigdy nie aspirował. Od edukacji historycznej jest szkoła, a nie gierki.
  • Odpowiedz
@Nova24: taa, swastyki na turniejach są bee ale symbol sierpu i młota już spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) według mnie chodzi tu w głównej mierze o wybielanie szwabskiej historii. Gdyby było inaczej to symbole wszystkich systemów totalitarnych były by banowane.
  • Odpowiedz
@Nova24: Ale wojny rusków z Chinami czy z Japonią to nikogo to nie obchodzi. Nie mogą zrobić wojny sowietów z Polakami, ani Finlandczyków z sowietami, co tam że taka gra miałaby super grunt pod zajebisty wątek główny. 2 wojne światową wywołali tylko ci naziści z kosmosu.
Mnie to boli brzuch już od takich bredni.
Nawet nie pokażą w takich grach, jak amerykanie dostawali w------l na froncie zachodnim, chociażby się historycznych
  • Odpowiedz
@Nova24: Z wieloma argumentami się z gościem zgodzę, ale rzucanie tekstami w stylu "większość z was by zamordowała własne matki za połowę wartości akcji Activision" albo "na pewno ci ludzie to nastolatkowie mieszkający z rodzicami oglądający chińskie bajki" to spora przesada i cały jego przekaz przez takie teksty ginie, bo jak dla mnie wygląda na takiego samego z---a jak ci których wielce wyśmiewa.

No i ogólny styl wypowiedzi, masakra.
  • Odpowiedz