Wpis z mikrobloga

  • 1
#gw2 #guildwars2 jak tam wasze wrażenia po wprowadzeniu skinów dla mountow? Kupujecie ? Olewacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja szczerze mówiąc się trochę zniechecilam po tej akcji.
  • 9
  • Odpowiedz
@Etza: kompletnie mi zwisają, było pewne ze kiedyś wejdą. W sumie dobrze ze na takim zwalonym modelu je dali, bo się teraz na nim sparzyli, wiec innych rzeczy w przyszłości raczej nie będą na nim dawać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hajak obawiam sie, że jeśli dalej będą się zachowywać w ten sposób to gra nie doczeka następnego dodatku. :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rachel_ Słyszałam o ich odpowiedzi. Jednak nie chodzi mi nawet o sam fakt skrzynek a tego, że chcą zrezygnować z setów z powodu zbyt "dlugiego" tworzenia ich, w międzyczasie wypuszczając tyle skinów dla mountow. Może i tworzenie ich zajmuje mniej czasu ale i tak moim zdaniem chodzi im o to, że w przeliczeniu czasu i kosztów to właśnie set zbroi jest dla nich małym zarobkiem i wola tworzyć milion skinów dla mountow.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rachel_ tak, ale niedługo wszyscy będą świecącymi kulkami. Bo wszystkie infuzje , outfity są napchane świecidełkami. Jaka w tym oryginalność ? To już nie będzie fashionwars :P
  • Odpowiedz