Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, obiecałem że powiem co tam u mnie...

na początku chciałbym tylko powiedzieć Wam, że oddawanie krwi to szczytny cel na który warto poświęcić czas i pójść, nie tylko z powodów inny ludzi, ale też dla siebie. Jeśli niestety nie pasuje Wam dzielenie się czymś co innej osobie może uratować życie to zachęcam do regularnego badania się (nigdy nie wiemy co tam w sobie mamy, przyznaj sam).

Jeśli chodzi o mnie to gdy otwierałem drzwi do gabinetu, zamiast normalnego "Dzień dobry" usłyszałem "Nie ma Pan wirusa, wchodź Pan śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Po krótkiej rozmowie z Doktorem dowiedziałem się, że jestem całkowicie zdrowy i jedyne co się u mnie nie zgadzało to rozmaz białych krwinek (uprzedzam pytanie, wykluczył u mnie białaczkę), ale jak powiedziałem, że trzy dni potem siedziałem na antybiotyku z anginą to Doktor był już pewien, że to przez to. W każdym razie żyje, a za kilka dni mam przejść się do lekarza rodzinnego, a potem wrócić do nich z badaniami. Co strachu najadłem się to moje, trzymajcie się Mirki ! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#krwiodawstwo
  • 147
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (2905)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @skyfire @sierzchula @NPrBaz @bizonsky @Proobs @Niekulturalna @Cockatrice @FriPuc @papciu @Broximon @Bachal @u47700 @niemySaper @Qulis @zobojetnialy @Nivele @Herhor @kapitan_bomba @MeJedi @PanKracy582