Wpis z mikrobloga

@InsaneMaiden Tu chyba dzisiaj jakiś wysyp mirabelek, które idą w zaparte święcie przekonane, że mają rację XD Myjcie sobie, to i tak nie pomoże, wody tylko szkoda. Co do bakterii koleżanko, to raczej na szczoteczce do zębów nie ma wiele tych dobrych. A chemia jest we wszystkim, świat jest zbudowany na chemii, i większość związków jest dla człowieka neutralna lub minimalnie szkodliwa.
  • Odpowiedz
@tolep:

Oho, wykryto idiotkę.

Ale może wstrzymaj konie z nazywaniem innych ludzi idiotami co?
Masz tutaj link.
https://www.youtube.com/watch?v=LXgaO6dFzFI#t=4m40s

Ten gość, który skończyl analityke medyczną na AM też jest idiotą? Możesz podesłać swoje referencje to ocenimy wszyscy komu bardziej warto wierzyć?

@Ribelo:

Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu.

A to co? Jakiś Bernard Russel ze swoim czajniczkiem się włączył? Ciężar dowodu spoczywa na tym kto wysnuwa wniosek, ale tylko jeśli ten wniosek
  • Odpowiedz
Ten gość, który skończyl analityke medyczną na AM też jest idiotą?


@black-wolf: Nie, raczej chyba ty. Na bananach przywiezionych statkiem z ameryki południowej nie ma nic z tego co on wymienia.
  • Odpowiedz
@black-wolf ej ale jakiś typ z youtuba ma być wyznacznią czy myć owoce czy nie? :D zaraz nagram filmik i powiem że owoców myć nie trzeba, będziesz go tutaj przytaczał jako kontrargument? Sensowne źródło mi podaj to podyskutujemy, jak na razie zawracasz mi tylko dupę.
  • Odpowiedz
@Stragan:

ej ale jakiś typ z youtuba ma być wyznacznią czy myć owoce czy nie?


Jakis typ? Absolwent Akademii Medycznej we Wroclawiu na kierunku medycyna laboratoryjna. Ukonczyl studia jako najlepszy absolwent z wyróznienien, potem przez 7 lat pracujacy w wydziale patomorfologii i cytologii onkologicznej. Pod kazdym filmem podaje literature do ktorej nie odwoluje z wyszczegolnieniem stron. Literatura z tego filmu

1. K.A. Cockell. An overview of methods for assessment of iron
  • Odpowiedz
@absyntolut:
Wiesz co jest najsmieszniejsze? Ze sam wcale nie myje bananow (wiem, zycie na krawedzi...), ale moze niektorzy, powinni wstrzymac sie zanim zaczna wysmiewac innych i nazywac idiotami, nie sadzisz?
  • Odpowiedz
Jakis typ? Absolwent Akademii Medycznej we Wroclawiu na kierunku medycyna laboratoryjna.


@black-wolf:
No i? Wciąż jest to dla mnie typ z youtuba, nie jest to żadne źródło naukowe. Chciałbym zobaczyć źródło w którym będzie napisane co było na skórce przed myciem, co było po myciu wodą, co było po myciu wodą z płynem i jakieś wnioski do tego.

Ta bibliografia którą pokazałeś dotyczy biodostępności żelaza i zmian w składnikach odżywczych w
  • Odpowiedz
@Stragan:

Ale co, mam ci badania Harvarda przeslac na temat tego jak wyglada mirkoflora banana po myciu i przed myciem i wtedy dopiero zaakceptujesz? Jakies preferowane uniwersytety?

Moze nikt nie robi tego typu badan, bo naukowcy wola poswiecic czas i finanse na sprawdzanie przydatnych hipotez a nie udowadnaniu, ze kolo jest okragle? Prosisz o powazne badanie, a kto powazny bedzie robil badanie mikroflory banana do udowodnienia oczywistego faktu, ze moga byc
  • Odpowiedz