Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: Tak, o tym mowię. Przeczytałem dwa artykuły o tym Walerym. #!$%@?, nie będę Cię ciągnął za język żebyś mi powiedział co ten skrót oznacza tylko #!$%@? mnie takie pisanie WS, VG, XY i zakładanie że każdy zna jakieś skrót, które funkcjonują tylko w jakimś wąskim gronie zainteresowanych.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Odpaliłem, bo to głupie i zawsze mnie wkurzało. Zaoszczędziłeś 6 znaków na klawiaturze i jeszcze przy pytaniu nie chce Ci się wyjaśnić, tylko „a sprawdź sobie”. Wyobraź sobie, że trudno jest sprawdzić dwuliterowy skrót, bo to może być wszystko.
  • Odpowiedz
Może wyjdę na mało porywczego, nudnego gościa, ale nie wiem co kieruje takimi ludźmi. Można mieć o tym pojęcie, wiedzieć co się robi, mieć w jakimś stopniu kontrolę nad tym skokiem, ale wystarczy, że podeszwa inaczej się zachowa niż w 99 poprzednich skokach i płacisz za to życiem.
  • Odpowiedz
@polskaniemcy: gdybym miał znajomego który chciały tak skoczyć starałbym się namówić żeby nie próbował tego a jeżeli bym go nie przekonał to wolałbym nie brać w tym udziału :O
  • Odpowiedz
zobaczcie dlaczego ma te specjalne "drugie" majtki na zewnątrz z gumy. Chodzi o to, że spadajać do wody z dużą predkością to słup wody pod nami zachowuje się jak szpikulec i przez odbyt może rozerwać wnętrzności. Dlatego ważne jest spięcie pośladków.
  • Odpowiedz
zobaczcie dlaczego ma te specjalne "drugie" majtki na zewnątrz z gumy. Chodzi o to, że spadajać do wody z dużą predkością to słup wody pod nami zachowuje się jak szpikulec i przez odbyt może rozerwać wnętrzności. Dlatego ważne jest spięcie pośladków.


@Lqsn: Kilka lat wstecz było w TV, że ktoś skakał do wody ze spadochronem i się za późno otworzył. Wylądował zadem w wodę i tak jak mówisz, jelito rozerwane w
  • Odpowiedz