Wpis z mikrobloga

X#$#@%D

Jeżeli dziecko nie będzie ubrane w strój komunijny zakupiony w firmie wskazanej przez proboszcza, to będzie ono umieszczone w ostatnich ławkach oraz nie otrzyma żadnej funkcji liturgicznej. Świetna lekcja równości wobec Boga od księdza proboszcza! Mowa o parafii Najświętszej Marii Panny Różańcowej.

https://www.wykop.pl/link/4019299/komunia-swieta-w-pabianickiej-parafii-i-wymagania-co-do-stroju-komunijnego/
#neuropa #bekazpodludzi #bekazkatoli
lakukaracza_ - X#$#@%D

Jeżeli dziecko nie będzie ubrane w strój komunijny zakupiony...

źródło: comment_UIpIAUnKDsk39YsIOC84KSJwsPYe1xxi.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: mnie przekonuje fakt, że strój da znać Panu Borzu, że dzieci są OK. Pewnie na dzieci bez takiego stroju ześle wszystkie plagi świata. Rodzice ryzykują na własną odpowiedzialność
  • Odpowiedz
Też miałam jednakowe stroje i wszystkie dziewczynki wyglądały bardzo ładnie.


@Bhilobun: I nikt nie próbował szaleć fryzurami i makijażem? Ja byłem do komunii ponad 20 lat temu ale nawet wtedy były takie gwiazdy.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ja nie widzę w tym nic strasznego, chcą po prostu, żeby dzieci na tle siebie się nie wyróżniały, bo powstałby przez to duża różnorodność, dzieci mogłyby poczuć się gorsze, a bo ja miałam taką, a koleżanka lepszą albę. Odnośnie dzieci, które bez alby będą siedziały w ostatnim rzędzie i nie będą pełniły jakiś tam funkcji - no przykre bardzo, ale dziecko komunie ma raz w życiu. Nie będę rozliczał
  • Odpowiedz