Wpis z mikrobloga

@Pedru: Ty wprowadzasz ludzi w błąd.

G1 nie oznacza drużyny z pierwszego koszyka, która trafi do grupy G, a drużynę która zostanie przyporządkowana (w drodze losowania) do numeru "1" w tej grupie. Może ona być z każdego kosza. Podobnie jak w każdej inne grupie, za wyjątkiem przypisanej do "1" odgórnie Rosji.
@Pedru: Równie dobrze możesz mi wskazać zapis, że takowego losowania nie będzie.

A koniec końców rację możemy mieć obaj. Poniżej zapis losowania Mundialu 2014. Pierwszy koszyk trafiał na pozycje numer 1 w grupach, ale już pozostałe koszyki miały losowane wyjściowe miejsca w grupach.
idol89 - @Pedru: Równie dobrze możesz mi wskazać zapis, że takowego losowania nie będ...
@Pedru: http://www.fifa.com/worldcup/news/y=2017/m=11/news=close-up-on-final-draw-procedures-2921440.html
Punkt 2.

Polska (i cały I kosz) nie będzie miała losowanej pozycji w grupie. Drużyny z pozostałych koszyków - tak. Temat do zamknięcia.

EDIT: I jeszcze jedno:

Each group must have at least one but no more than two European teams drawn into it. As such, six out of the eight groups will feature two European teams.

Czyli nie może być siedmiu grup z dwoma europejskimi drużynami.
@Pedru: I jeszcze EDIT:
Each group must have at least one but no more than two European teams drawn into it. As such, six out of the eight groups will feature two European teams.

Czyli nie może być siedmiu grup z dwoma europejskimi drużynami.
@idol89: no czyli z szansami na Kaliningrad miałem rację, tylko grupa G i szanse 1/7, ale rzeczywiście nie pomyślałem o losowaniu koszyków 2-4, myślałem, że uprościli skoro i tak bazowali na rankingu FIFA

Czyli nie będzie nieeuropejskiej grupy, wszystkie symulacje przed losowaniem tego nie zakładały