Wpis z mikrobloga

@jakiezycietakiarab: Ja nic nowego pewnie nie napiszę. Ale wydaje mi się, że laski są niemniej życiowo zagubione jak faceci (przeciętna/przeciętny). Obwinianie kogokolwiek wydaje mi się słabe.
Ale pamiętam, jak kiedyś nie wiedziałem czegoś z matmy. Baba zaczęła na mnie #!$%@?ć, fochać się, ja się rozpłakałem. Ona skomentowała: "gorzej jak baba". Wtedy zacząłem być letko into #mizoginia Takich, co prawda mniejszych sytuacji było więcej, które naruszyły mi obraz troskliwej
  • Odpowiedz
bo kobiety nienawidzą jak facet narzeka i jesteś zmuszony udawać całe życie kogoś kim nie jesteś, albo cie zostawi dla kogoś "mocniejszego psychicznie". Na koniec nie wytrzymujesz presji i się wieszasz.


@jakiezycietakiarab: kruci ale bzdury. Ja swojej dziewczynie zupełnie otwarcie mówie o swoich zmartwieniach i problemach, jakbym tego nie robił to bym chyba cierpiał na chroniczny stres.
  • Odpowiedz
Spróbuj 'mieć' problemy i sobie kogoś znaleźć jako facet to zrozumiesz, że nie jest tak kolorowo.


@jakiezycietakiarab: ile to historii było gdzie tak pobocznie było wpisane, że laska z tindera coś tam mówiła o depresji czy koleżanka miała doła często i ktoś pocieszał. A facet jest skreślany jak nie umie się zdecydować na miejsce spotkania xD
Chciałbym zobaczyć te tłumy kobiet gotowe akceptować faceta z depresją...
  • Odpowiedz
no ale lekarstwo jest jedno - walczyc z tym.


@agaja: i stąd rośnie mizoginia niestety. Już chyba tak ta płeć jest #!$%@?, że łatwiej obronić się mówiąc "kobiety to suki" niż "no ja nie widze nic złego w płaczącym facecie"
  • Odpowiedz
@frogfoot: nie do psychiatry tylko do divy trzeba iść jeśli się ma problemy z samopoczuciem, przestań szerzyć propagandę. Psychhiatra może co najwyżej dać ci jakieś leki, które zrobią z człowieka amebe. Diva przywróci radość życia.
  • Odpowiedz
Psychhiatra może co najwyżej dać ci jakieś leki, które zrobią z człowieka amebe


@ChadWawa: ()
Jak tam twoja plazmowana woda z lewoskrętną witaminką C, smaczna?
  • Odpowiedz
@Naxster: chodziło mi o leki od psychiatry, nie dyskredytuje innych lekarzy. Ale psychiatra daje pacjentowi gówno, które robi człowiekowi siekę z mózgu. Człowiek nie jest zdolny do niczego, do myślenia, do smutku, do samobójstwa. To ma być życie?

@agaja: tylko na problemy psychiczne, inne dolegliwości powinni leczyć lekarze. Daruj sobie ironiczny ton.
  • Odpowiedz
@agaja: Tak, ale zajebisty seks daje mega kopa. Człowiek po tym jest pobudzony do działania i ma banana na mordzie przez tydzień, to jest po prostu lekarstwo. Nie chodzi o usunięcie przyczyny problemu, bo niby jakie problemy eliminują te twoje psychotropy?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: no to widzialam, szkoda tylko, ze ludzka psychika jest bardziej skomplikowana niz "jest seks - jest super", "nie ma seksu - nie jest super". Mysle, ze to by wielu ludziom, ktorzy maja rozne ciezkie problemy bardzo zycie uproscilo.
No ale coz... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz