Wpis z mikrobloga

Jak informuje prasa (The Independent) Jose Mourinho obrał swój cel nr 1 na styczniowe okienko transferowe. Ma nim być 20-letni piłkarz Valencii-Carlos Soler. Kwota jaką maja zarządać działacze klubu z La Liga to 40 mln funtów. Soler w tym sezonie może pochwalić się 4 asystami i 1 trafieniem do siatki w 11 meczach. Podobno kwota może ulec zmianie jeśli w transakcję zostanie włączony Andreas Pereira.

Według Daily Mirror jesteśmy na 3 miejscu w Europie, zaraz za Barceloną i PSG, pod względem wydatków przeznaczonych na gaże zawodników. Rocznie wydajemy 264 milionów funtów a najlepiej opłacanym graczem w drużynie jest oczywiście Paul Pogba, którego tygodniówka wynosi 290 000 funtów. Dla porównania lider zestawienia - PSG wydaje prawie 280 mln funtów rocznie.

Manchester United sprzedał w tym sezonie więcej koszulek, niż Arsenal, Chelsea i Manchester City razem wzięte [źródło: MEN]

Dziś swoje 20 urodziny obchodzi Axel Tuanzebe!

[PEREIRA]
Andreas Pereira zapytany o transfer definitywny do Valencia CF
"Pewnie, to dla mnie bardzo dobra opcja. Byłoby to pozytywne, bo jestem szczęśliwy w Valencii"

[ZLATAN]

Wczoraj na grupie rozpoczęła się dyskusja czy Zlatan Ibrahimovic powinien wrócić do kadry na mundial. Takie słowa wypowiedział na ten temat Raiola (Agent Piłkarza)

"Nie mogę mówić w imieniu Zlatana, że odmówiłby kadrze, gdyby pojawiła się taka propozycja. Jeśli chodzi o mnie, to dostarczyłbym go do Rosji osobiście"

Założyć swój tag? Co myślicie?:)
#united
Pobierz RemigiuszGr - Jak informuje prasa (The Independent) Jose Mourinho obrał swój cel nr 1...
źródło: comment_zO5TEW7ztDOI0xk47M5HMtszfXf2JAAa.jpg
  • 12