Wpis z mikrobloga

W sumie to współczuję Danielowi i Łukaszowi dzieciństwa i tego całego menelskiego otoczenia.
Oni jako małe dzieciaki nie mieli oparcia w nikim... lepiej już miały dzieci z domu dziecka chyba.
W domu #!$%@? Gocha z coraz to nowymi gachami... Na podwórku i w szkole pewnie byli wyśmiewani, że chodzili w jednych ciuchach, śmierdzacy itd...
Wielu ludzi teraz zazdrości Danielowi donejtów w tysiącach, ale ja nie chciałbym być nim za dzieciaka ani tym bardziej teraz...
Fejm się skończy może nie za pół roku... może nie za rok, ale się skończy tak samo się skończy jak moda na Pato strimy.
(o ile sam YouTube tego nie wybanuje kiedyś ze względu na naciski wielkich twórców)
#danielmagical #polskiyoutube #patologia #heheszki #historia #youtube
  • 9
@Balwanek_i_platki_sniegu: dom dziecka nie jest taki zły jak sie wydaje ... jezli gruby by sie postarał lub juz ma taka mozliwosc to ukaszek bedzie u niego w kazdy dzien wolny od szkoły oczywiscie jezeli jego zachowanie bedzie dobre w domu dziecka czyli dom dziecka dla niego to jak internat nauczy sie sprzatac i roznych obowiazkow domowych ... wiem z własnego doswiadczenia .
@Balwanek_i_platki_sniegu: #!$%@? z grubasem :) Pomyśl co czuje Łukasz. Na chacie Inba. Uczyć się nie ma jak więc #!$%@? szkołę i gra na kompie. Nie zdaje. Co robi? #!$%@? gra dalej. Podpisuje kontrakt z Ośrodkiem wychowawczym. Co robi? Gra dalej. Chcę mieszkać z kochanym bratem, od którego go znów zabiorą, bo Daniela będzie odwiedzał kurator, a on ciągle albo #!$%@? albo załatwia "sprawy prywatne"... Znów trafi ale nie do ośrodka a
@Ceglak4: A co do tego, że Ukaszek może być u niego to nie byłbym tego taki pewny :) Przy odpałach grubego nawet jeśli dostanie prawa do opieki nad nim, i wróci on z powrotem pod opiekę grubego to pan kurator co tydzień na chacie. A pan Daniel ciągle #!$%@?, albo na urzędniczej kręci dymy przy okazji załatwiając sprawy prywatne więc pozdro. Na miejscu Łukasza w sądzie bym mówił, że nie chcę
@AmEbKa997: praw napewno nie dostanie ... chodzi o urlopowanie na dni wolne od szkoly tylko a i tak moze byc z tym dziecko bo nawet jak sad przyzna to wywchowawca ma ostateczny głos czy puszcza go na urlopowanie. dobra konczmy spam miejmy nadzieje ze ukaszek nie pojdzie w slady brata i mamy i sam załozy normalna rodzine .i kiedys bedzie smiał z tego co wyprawial jego brat . i bedzie mowił
@Ceglak4: Kończę spam ale dodam coś od siebie. Tłucznik twierdzi, że cały czas walczy o prawa ;) A teraz powiem tak. Łukaszowi życzę jak najlepiej. Żeby znalazł sobie jakąś normalną dziewczynę i zapomniał o tym co go dotknęło za młodego ;) A Tłucznikowi, żeby #!$%@?ł chleb ze śmieci ;) Dobranoc
Łukasz ma z 16 lat więc 2 latai i wyjdzie z bidula.
Pytanie czy trafi na brata który bedzie nadal chetny pomóc mu finansowo i wesprzeć czy do zmęczonego alkoholową libacją przez miesiące bankruta DanielaMagicala, który #!$%@?ł majątek na dymy i imprezy,
Kiedyś sam kibicowałem dużym donejtom i myslałem że to pomoże tej rodzinie. Teraz jestem przeciwny.
LEPIEJ WSPIERAĆ SCHRONISKA I DOMY DZIECKA!!!!!