Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie nie wiem dlaczego pisze o tym na mirko ale możne znajdą się tu z trzy osoby które ogarniają #zwiazki.
Otóż jestem od niedawna z #rozowypasek i chciałbym zdobyć jakieś porady co zrobić aby ten związek był trwały i ogólnie szczery.
I mam jeszcze pytanie czy powinienem puszczać ją sama z koleżankami na imprezy? zazwyczaj podczas takich wyjść poznaje nowych facetów.
I co myślicie o jej spotkaniach sam na sam z przyjacielem?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: imprezy - cóż, jeżeli nie możesz iść z nią, to przecież na smyczy też jej nie będziesz trzymał. Musisz jej zaufać jednak.
Sam na sam z przyjacielem - tutaj to już dziwnie i podejrzanie wygląda..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Wyjaśnij jej jakie masz zasady i co jest wg Ciebie dopuszczalne a co nie. Gdzie jest granica w której tracisz zaufanie które jest dla Ciebie bardzo istotne. Dodaj że tego samego wymagasz ooczywiście o siebie i że nie zrobiłbyś jej tego czego nie chciałbyś aby ona Tobie zrobiła. Żeby potem nie było niedomówień.
2. Pielęgnuj związek. Kobiety są różne. Jedna potrzebuje czułości bez okazji, inna kwiatka a jeszcze inna
  • Odpowiedz
Jeżeli chcesz trwały i szczery związek na serio to musisz sam być szczery i przejawiać takie zachowania jakich oczekujesz od swojego różowegopaska.

Jeżeli Ty jej będziesz ufał i będziesz ją puszczał samą na imprezy to ona też Ci będzie ufać i wszystko będzie zmierzać w dobrą stronę. Jeżeli na tych imprezach zrobi coś nie tak to prędzej czy później to wyjdzie, traktuj te imprezy jak taki męski shit-test, niech sobie chodzi, a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co do imprez - a co to Ci da, jak jej nie bedziesz puszczac?
To ma byc Twoja partnerka, a nie dziecko, ktore bedziesz wychowywac :)
Jesli sama sie nie upilnuje i nie bedzie chciala byc wierna, to Ty tez jej niczego nie zabronisz ¯\_(ツ)_/¯
Wiernosc to ma byc wybor, a nie jego brak.

Co do przyjaciela - jezeli jego zna dluzej, niz Ciebie i jest to faktycznie przyjazn, to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie bądź pantoflarzem ani bankomatem, nie daj sobą pomiatać ani się wykorzystywać. Jeśli coś ci nie pasuje to jej o tym powiedz i wspólnie znajdźcie rozwiązanie (takie, które was oboje usatysfakcjonuje). I pilnuj się żeby nie wpaść (przynajmniej przez pierwszy rok)
  • Odpowiedz
@agaja: Jeśli to jest przyjaźń faktycznie to nie oszukujmy się na 99% jest to friendzone i w sumie nie ma czego się obawiać bo jakby miało coś być to było by wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konOpusDei: FZ jest raczej wtedy, kiedy jedna osoba jest zakochana, a druga strona swiadomie to wykorzystuje dla wlasnych korzysci ;>
Pytanie, jaki uklad ma miejsce pomiedzy dziewczyna autora wpisu, a facetem bedacym tym rzeczonym przyjacielem.
Moze miec to cos z fz, a moze byc najnormalniejsza relacja czlowiek-czlowiek ;)
  • Odpowiedz
@agaja: Według mnie friendzone jest wtedy gdy jedna osoba jest zakochana, a druga nie za bardzo i relacja trwa dalej. Wykorzystywanie emocjonalne następuje automatycznie wraz z dalszym upływem znajomości zakładając, że osoba zakochana nawet nie chciałaby wykorzystać tej drugiej. Każdy kto serwuje osobie zakochanej przyjaźń i ciągnie tą relacje dalej powinien sobie zdawać sprawę z tego, że relacja nie jest czysta przyjaźnią, a cele tej relacji nie są zbieżne, a także,
  • Odpowiedz
@konOpusDei: jesli osoba niezainteresowana niczym wiecej stawia sprawe uczciwie i rowniez uczciwie postepuje, to nie widze tu pola na wykorzystywanie - bo mnie chodzilo o sytuacje, gdy wiesz, ze jakas dziewczyna sie w Tobie kocha, wiec prosisz ja ciagle o rozne przyslugi, bo ona majac do Ciebei slabosc nie odmowi i bedzie miec nadzieje, ze dzieki nim jakos sie do niej przekonasz.

Jesli zas stawiasz sprawe uczciwie, to juz decyzja wylacznie
  • Odpowiedz
@agaja: Czyli w uproszczeniu #!$%@? masz w to, ze ktoś się będzie wkręcał dalej i męczył bo przeważnie tak własnie jest ważne zeby zaspokoić swoje sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz