Wpis z mikrobloga

@magik69 To w sumie miałoby sens. Ostatnio się bałem bo tak patrzę na tytuł "Inwestycja w kryptowaluty" i zastanawiam się jakim cudem dowiedzą się od jakiego to użytkownika. Wpłaciłem więc do portfela USD gdzie był tytuł "Bitbay nazwauzytkownika", i w sumie doszło i nawet dobrze przeliczylo. dopiero później ogarnąłem że tam każdy moze mieć indywidualny nr konta i tak to działa.
@ppai Jak place rachunek za telefon czy np. allegro to zwykle place przez PayU gdzie w tytule jest chyba jakiś tam numer, a pozatym wszystkie dane mi automatycznie wskakują dlatego nie zastanawiam się czy są dobre bo raczej są.
Swoją drogą dziwne że nie ma tu Dotpay albo PayU, nawet jakby była ta prowizja na to 2% to myślę że i tak dużo ludzi byłoby chętnych na wpłaty ekspresowe.
@donthateme: z dotpay i payu jest problem ze sie boja. jak placisz inpay (kantor bitcoin) to bank do Ciebie dzwoni weryfikujac transakcje. Obecnie jest wiec problem z wdrozeniem tego. kiedys bitmarket przeciez mial wkspresowe..

a oni uzupelniaja automatycznie bo to idzie po ID transkacji. sa w koncu posrednikami :)
@donthateme: btw. jak zalozysz sobie konto no w mbank to mozesz miec:
1. konto glowne + karte do tego
2. subkonto np. Inwestycje
3. subkonto np. Oszczednosci
4. ile chcesz subkont

i za 0 zl lrzelewasz sobie pomiedzy tymi kontami :) fajnie sie przydaje do gospodarowania domowym budzetem.
@pieczywowewiadrze To znaczy w sumie nie ma problemu z tym żeby wysyłać pieniądze z mojego konta, tylko najpierw musiałbym wysłać pieniądze z czyjegoś na moje i później na giełdę. (Bo po co dwie płatności weryfikować) Wolałbym prosto z czyjegoś na giełdę - nie mogę? Dlaczego?