Wpis z mikrobloga

Jako 22 letni przegryw ostatnio cieszyłem się ze swoich postępów, że jestem pewniejszy w kontaktach z kobietami, nawet z jedną piękną dziewczyną ostatnio się całowałem, o czym rok temu mogłem tylko pomarzyć

i wystarczyło #!$%@?, żebym przeczytał ten wpis Alvaro https://www.wykop.pl/wpis/27950063/czas-na-obiecany-tekst-w-ktorym-napisze-dlaczego-w/

żebym #!$%@? wpadł znowu w depresję i czuł się jak totalne gówno.

dlaczego MUSISZ iść na divy jeśli jesteś starym prawiczkiem(czyli 20+ lat)


#!$%@? mać. Zawsze byłem wycofanym człowiekiem, dopiero na studiach zaczynam się socjalizować i nawet mi to jakoś idzie, ale zawsze mi ktoś musi mnie w internecie sprowadzić do poziomu podłogi wskazując na mój wiek i prawictwo.

Aż tak #!$%@? jest dla mnie w wieku 22 lat za późno? Jak nie pójdę do prostytutki to co, zabić się mam?

Ja już #!$%@? serio muszę iść do psychologa bo #!$%@? ci wszyscy samcy alfa redpillowcy odbierają mi chęć do życia

#gorzkiezale #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #stulejacontent
  • 20
@Patologiczny_Klamca czemu nie pójdziesz do divy? Nie słuchaj rad różowych, one poklepują Cię w necie po pleckach i pocieszają by uciszyć swoje sumienie. Na codzień śmieją się z "creepów" i dziwadel. Jak masz się chłopie normalnie zachowywać przy kobietach jak w życiu cipki nie dotykałes? Idź czym prędzej, bo potem będziesz żałował że tak późno to zrobiłeś. Poczytaj wpisy Chada albo popytaj go na privie co i jak.
@Patologiczny_Klamca: chyba lepiej znać prawdę niż w Matrixie. Jeśli do wyjścia z depresji potrzebowałeś zbudowania własnego świata w którym sobie żyjesz to tak naprawdę nie wyszedłeś z depresji tylko wszedłeś w świat urojeń. Ja oferuję prawdę, mimo, że jest ona trudna. Nie słuchaj tych kłamstw różowych.
@ChadWawa: Człowieku, mam kolegę który spotykał się dosyć długo z laską która kiedyś była #!$%@?, a teraz się nimi opiekuje. Słyszałem takie historie co się wyrabia na tych burdelach i domówkach, ze wolałbym #!$%@? w gówno wsadzić niż w jedną czy drugą.
@konOpusDei: jak ktoś jest mega żałosny w łóżku to nic dziwnego, ze cisną z niego beke. Ale co kogo to obchodzi jak nie zna tej divy i jest dla niej anonem. Pomyśl co by było gdyby OP miał ruchnąć jakąś koleżankę ze studiów i dałby popis swoich świetnych łóżkowych umiejętności. Ploteczki prawdopodobnie szybko by się rozniosły XD. A diva pewnie ma takich pacjentów co nie potrafią się ruchać mnóstwo więc jest
@ChadWawa: Słaby w łóżku? Ty nawet nie wiesz o czym mówisz. Myślisz, że taka dziwka przy 5 kliencie myśli jaki ty jestes w łózku? Myśli żebyś skończył jak najszybciej i jej cipy nie pozacierał bo nie będzie mogła przyjąć następnych 5 i zarobić siana, a nie jaki ty jesteś w łóżku, #!$%@?łeś mi system, hehe. Najlepszy dla dziwki w łóżku jest taki co się spuszcza po minucie. To ideał.
@konOpusDei: Chcesz historię? Dziwka exlusive na Katowicach, przyszedł do niej klient kolezanka miała drugiego klienta w drugim pokoju, nagle sie budzi jest 2 gości ruchają ją w dupe ona obsrana wszystko #!$%@? od gówna zaczyna się drzeć, przylatuje koleżanka tamci uciekają. Dziewczyna przyjmuje dalej i ja miałbym ruchać takie padło? Sorry, nie znalazłem #!$%@? w smieciach.