Wpis z mikrobloga

Jakoś rzadko wrzucam w tym roku nowości. Bo albo jestem do tyłu albo zbyt wiele nie mam do powiedzenia. Ale dopiero dziś przesłuchałem ten album Sampha i jest cudem. Pomijam singlowe No One Knows Me) Like The Piano które jest magiczne ale własnie to ten utwór który wrzucam zrobił na mnie mega wrażenie. Wyważony, równy(co jest trochę rzadkie w tym roku), melancholijny ale bez przesady. Słuchajac go mam dziwne odczucia wszelkich błędów z przeszłości, ten album przydałby się jakbym miał 17/18 lat. Ale wszystko jest świetnie ułożone ale nie jest to dziwne gdy za produkcję zabral się Rodaidh McDonald czyli człowiek odpoweidzialny za albumy The XX, Savages, Lapsley czy King Krule. A nawet maczał tam palce z Kanye Westem przy utworze Timmy's Prayer, wyczuwalna ingerencja Yeezey'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Album mega warty polecenia, poruszył mnie i w jakiś sposób zrobił różnicę w słuchaniu. Więc liczę że i was coś tknie w trakcie słuchania :>

Sampha - Blood On Me

#muzyka #zimniokpoleca #sampha #ukgarage
A.....h - Jakoś rzadko wrzucam w tym roku nowości. Bo albo jestem do tyłu albo zbyt w...
  • Odpowiedz