Wpis z mikrobloga

@fredo2: to ona była legalna? Zgłoszona, zatwierdzona itd.? W takim razie przyznaję się do pomyłki.

Tylko dalej pozwolę sobie zauważyć, że demonstrowanie przeciwko większości i przeciwko rządowi delikatnie mówiąc nie jest najsprytniejsze… A na pewno nie jest to coś, czego nie należy się bać.
@fredo2: bzdura. To co robisz to śmieszny wybieg, tak jakbyśmy, jako społeczeństwo mieli wybór tylko między radykalną lewicą i radykalną prawicą. Tymczasem tak nie jest- o czym świadczą choćby wyniki wyborów.

Manipulujesz dokładnie tak samo jak psychoprawica która mówi, że albo będziemy białymi chrześcijanami albo czeka nas kalifat.
@niedoszly_andrzej:

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
@fredo2:

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po jazydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież jazydem.
Kiedy przyszli po mandejczyków, nie protestowałem. Nie byłem przecież mandejczykiem.
Kiedy przyszli po homoseksualistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież homoseksualistą.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

WALCZ Z ISLAMIZACJĄ, pamiętajcie albo chrześcijańskie państwo wyznaniowe z tradycyjnym porządkiem społecznym albo kalifat, trzeciej drogi nie ma!
@fozikajod: czemu usunąłeś swój komentarz o tym, że komunizm jest jedyną opcją?

islamizacja to jest wydumany i marginalny problem, a faszyzm i autorytaryzm nie. To jest różnica.

@fredo2: zabawne, bo dokładnie to samo mówią goście od islamizmu o zagrożeniu faszyzmem i autorytaryzmem. Miażdżąca większość ludzi w Polsce tymczasem nie chce ani was ani neonazistów/rasistów i woli głosować na partie takie jak PiS, PO czy Nowoczesna etc.

Dlatego też używacie takiej
@fredo2: obstawiam to drugie bo widzę, że zupełnie nie odnosisz się do tego co ja piszę, tylko piszesz od sztancy- nie chcesz protestować z antifą przeciwko naziolom? No to szukasz z nimi kompromisu, a potem jakieś zupełnie od czapy gadki o przychodzeniu po kogoś.

Rozumiem, że jak nie idę z Radykalnym Południem czy innymi czcicielami Światowida to jestem bolszewikiem albo chce sprowadzić do Polski pół Afryki.
@niedoszly_andrzej:

zabawne, bo dokładnie to samo mówią goście od islamizmu o zagrożeniu faszyzmem i autorytaryzmem


A zastanowiłeś się, kto ma rację? Twoim zdaniem argumenty radykalnej prawicy są równoważne radykalnej lewicy? Serio, takie samo jest zagrożenie islamem jak faszyzmem? Ten argument, który tak wytykasz można i wobec Ciebie wykorzystać, bo też tworzysz fałszywy podział -- super racjonalne centrum kontra ekstremalne oszołomy, a kto nie jest w centrum, ten jest debilem itd. To,