Wpis z mikrobloga

@Tr0jan: oj kolego nie zgodzę się, wystarczy przeczytać Zbrodnie wojenne, żeby poznać charakter Sylvanas. Za to filozofia taurenów moim zdaniem wygłuszyła by konflikt. Sylvanas mam wrażenie ma ciągły zal i gniew w sobie, niebezpieczna kobieta #pdk
@EmperorOfEmpire: Według Blizzarda lepiej lać się po mordach tylko dlatego, że należy się do innej frakcji, niż być pokojowym. Co dziwi mnie tym bardziej wyborem jej na "warchiefa", bo co jak co, ale Horda potrzebowałaby zarówno kogoś silnego, jak i zaprawionego w walce vide Varok Saurfang, a nie - high elfki z wścieklizną macicy, która krzyczy "for the horde" pod publiczkę.

Baine jest niestety jeszcze zbyt młody, naiwny no i zbyt
@EmperorOfEmpire: Wydaje mi się, że znany to on jest aż nadto, w końcu to legendarny weteran pierwszej, drugiej i trzeciej wojny. Tylko że... jego problemem jest to, że jest po prostu zbyt stary, nawet na cinematicu było widać jego siwiznę, choć byłby on chyba jednym z inteligentniejszych liderów, którzy wiedzieliby co robić w czasie wojny.

@EmperorOfEmpire: Sylvanas to taki sam wybór jakby dać teraz Jainie przywództwo w Przymierzu, zrobiłaby burdel na całe Azeroth żeby tylko się zemścić za dawne czasy. Z Windrunner jest to samo, gdyby Arthas do dziś żył to by go ścigała dzień w dzień żeby tylko zabić, teraz na celowniku ma Genna. Dałbym sobie uciąć lewą dłoń w której trzymam moim hunterem łuk, że gdyby była opcja - możliwość rozmnażania się Forsakenów i
@Seif: @EmperorOfEmpire: Sylvanas została Warchiefem bo Blizz słucha fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°), głosy, że to ona powinna przejąć przywództwo nad hordą latały już przed detronizacją Hellscreama.
Jak by się głębiej nad tym zastanowić to reprezentuje to czym horda jest i powinna być - wolnością, niezależnością i wspólną walką z naszymi przeciwnikami. Co nie znaczy, że ona rozumie wybór Vol'jina :) Raczej gdyby nie została wybrana
@mat1989: Mimo wszystko jest nieumarłą, zbrodnie wojenne pokazały, że po śmierci nieumarli obierają sobie jakiś cel, dla Sylvanas to była zemsta, która ją napędzała. Wraz ze śmiercią Arthasa pojawiła się w jej życiu ogromna pustka.
@EmperorOfEmpire: Dla mnie Sylvanas, jako wódz Hordy to porażka XD Ja widzę 2 wytłumaczenia, dlaczego ona, a nie ktoś inny:
1. Duchy przodków kazały Vol'jinowi wybrać Sylwie dla beki
2. Blizzard zrobił to dla fandomu: mężczyźni lubią ją no bo wiadomo, z dodatku na dodatek coraz bardziej seksowna, a kobiety widzą w niej silną i "niezależną" przywódczynię i mogą się z nią utożsamiać (nie mówię, że to źle, ale mogliby wykreować
@EmperorOfEmpire: ale zawsze tym horda była, klany zbierały się tylko po to aby zmierzyć się z problemami, z którymi sami nie daliby rady. Warchief miał być przywódcą tylko w czasie wojny. Dlatego też obecna horda to taki mix kulturowy.
@EmperorOfEmpire przecież było mówione że wybrał ją bo wiedział, że sylvsnss chce wraz z forsaken odejść od hordy jak tylko uda jej się znaleźć metodę na wskrzeszanie
Tak to jako wsrchief została tak czy siak, a doświadczenie przywódcze miała już wcześniej
@EmperorOfEmpire: Bo Bain to jeszcze szczeniak, jest za młody. Sylvanas i Lorthemar ty były jedyne opcje, bo tylko oni znają się na wojnie (Nie licząc Thralla który zaczął bawić się w tatusia i Saurfanga który jest za stary. Choć w sumie w BfA odeszli od tych dwóch konceptów i ta dwójka wróciła do aktywnego działania xD). A lorowo, to Loa powiedziały Vol'Jinowi żeby wziął Sylve, więc pewnie na Zandalarze się dowiemy,