Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous: Tak naprawdę nie byłoby żadnego mordobicia, po prostu zostaliby grzecznie przestawieni na bok. Wiem bo bywałem na Marszach Niepodległości.

UBywatele po prostu niczego bardziej nie pragnęli jak zostania oklepanymi.
  • Odpowiedz
@Andreth policja nic nie mogla zrobić, bo tu nie ma symboli prawnie zakazanych. Nawet PO nie potrafiła zakazać falangi uznając ja jako symbol faszystowski. Policja natomiast miala obowiązek rozwiązać manifestacje prowokatorów obywateli RP
  • Odpowiedz
Sytuacja generalnie wygląda tak, że odkąd PiS doszedłdo władzy, prowokacje są żałosne i śmieszne, dlatego że nie urządzają ich tajne służby, a policja zachowuje się niezwykle łagodnie.
  • Odpowiedz
  • 13
@Andreth prawa się nie chroni tylko przestrzega, to raz. Dwa napis biała Europa sam w sobie nie jest rasistowski tylko historycznie poprawny, to dwa. A jak się nie podoba to droga wolna, to trzy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Andreth ale ty kobieto masz #!$%@? myslenie xD Blokujecie LEGALNY MARSZ, POWTARZAM LEGALNY MARSZ, w dodatku stworzyliscie NIELEGALNE ZGROMADZENIE POWTARZAM NIELEGALNE ZGROMADZENIE i masz jeszcze czelnosc tutaj plakac jakimis wysrywami o praworzadnosci?xDddd Kobieto idz do jakiegos dobrego lekarza psychiatry xD caly wypok ma z Ciebie od wczoraj beke, probujesz odwalac na portalu ze smiesznymi obrazkami jakies agitacje polityczne w tak nieudolny sposob ze nawet xD i 490 to za malo zeby cie
  • Odpowiedz
@timorex: jakim trzeba być przygłupem, żeby uważać, że napis "biała Europa" wraz z krzyżem celtyckim nie ma wydźwięku rasistowskiego. Istnieje coś takiego jak kontekst.
  • Odpowiedz
@Andreth: mnie mocno zastanawia jaka #!$%@? trzeba być żeby próbować tłumaczyć takie hasła jak na obrazku albo bronić symbolu krzyża celtyckiego które jednoznacznie kojarzą się z rasizmem i faszyzmem. To jest tłumaczenie na poziomie tego ze hitler nie wiedział o Holokauście. Biedni umysłowo ludzie.
  • Odpowiedz
@Hans_Olo: Chroniła niewinne oczka przed takimi strasznymi treściami, jak "Moją ojczyzną jest człowieczeństwo". Obywatele RP żadnego innego "zagrożenia" nie stanowią, o czym policja doskonale wie.


A zadaniem policji jest ochrona PRAWA, nie tylko ochrona "legalnego" marszu faszystów. Propagowanie treści faszystowskich i rasistowskich jest przestępstwem.

nie byla wewnatrz strazy marszu

@Stricte89: ROFL. To organizator odpowiada tylko za treści "wewnątrz straży marszu"? Ciekawostka.

@Andreth po pierwsze: byliscie tam nielegalnie, po drugie policja
  • Odpowiedz
@Zborro: ktoś kto domaga się usunięcia z widoku wszystkiego co mu się w głowie jakoś kojarzy, jest prawdziwą #!$%@?ą. Może powinno się usuwac grube laski, bo przypominają mi jak kiedyś zalałem pałę na imprezie i rano... no, mniejsza z tym
  • Odpowiedz
  • 14
@Andreth Wy się najpierw nauczcie odróżniać faszyzm od nazizmu, bo aż wstyd patrzeć na te namiastki demonstracji...

"Rasizm był podstawą nazizmu, ponieważ czystość rasowa wyznaczała prawego obywatela. Faszyzm całkowicie tę kwestię pomijał."

Nie musisz dziękować.
  • Odpowiedz