Wpis z mikrobloga

@tolep: Głupi ten twój komentarz, wkurzył mnie. Za każdym razem jak widzę idiotyczne krzyże celtyckie lub rączki z mieczykiem to mnie krew zalewa.

Jutro ci sami ludzie którzy ci dali plusa będą się burzyć że Ukraińcy czczą nazistów z upa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(°°
  • Odpowiedz
@OldNoob: mnie tam krzyże celtyckie nie wkurzają bardziej niż inne. Ale Ty masz prawo do odmiennych uczuć. Co nie zmienia faktu, że toleruję wszystkie manifestacje.

A co do UPA - moja chata z kraja i dlatego niezależnie co sadze o nacjonalizmie jako takim, nasi nacjonalisci nam nie zagrażają
  • Odpowiedz
Nacjonaliści i czciciele zarodków mają prawo urządzać kontrdemonstracje wobec Parad Równości i innych Manif? Mają. Korzystają z niego. A my nie mamy, bo?

@Andreth: ale wczoraj nie było marszu nacjonalistów i czcicieli zarodków (którzy swoją drogą są tak samo #!$%@? jak czciciele multi kulti i inni wasi koledzy). Idźcie sobie prowadzić swoje wojenki kiedy indziej i najlepiej gdzieś poza miastem, żeby ruchu nie blokować, ale od 11 listopada się odczepcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Andreth Ty nie pojmujesz 2 spraw.

Primo czym jest celtyk.

Drugie primo że policja stawia zarzuty takie jakie są wygodne władzy. Dziś nie ma faszyzmu a za PO był nawet w lodówce.
  • Odpowiedz
@tolep: Nie mam nic przeciwko.

Nie mam też nic przeciwko śpiewaniu pieśni pielęgnujących dumę rasową, które na marszu słyszałem na własne uszy (wideo powiązane).

lawaszkiri - @tolep: Nie mam nic przeciwko.

Nie mam też nic przeciwko śpiewaniu pi...
  • Odpowiedz
@lawaszkiri: No właśnie. Jeśli zas chodzi o nienawiśc, to zazwyczaj jest w dużej części irracjonalna, ale dlaczego mamy zabraniac ludziom bycia nieracjonalnymi?

W Marszu Niepodległości chodzą kobiety, dzieci, młodzież, starzy, bywają prawdziwi murzyni i pastowani też... Był nawet w 2012 taki co głosował na Palikota, sam tak powiedział na głos, z czego była zabawna krótka dyskusja
  • Odpowiedz
@tolep: Tu dotykamy kolejnego problemu, bo rzeczywiście było bardzo dużo rodzin z dziećmi, ale tłum na przemian z "Bóg Honor Ojczyzna" skandował "#!$%@?ć TVN". Czarnoskórych też widziałem, ale jak zawracałem przez most Poniatowskiego i w moją stronę szedł na ciemno ubrany tłum z banerami "white power" z piorunami to troszkę mi ciśnienie podskoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie atmosfera była całkiem spoko i cieszyć się należy, że
  • Odpowiedz