Wpis z mikrobloga

A tak właśnie narodowa hołota we wrocławiu poszukuje dzisiaj "Boga" , prowadzony przez byłego księdza Międlara. Atakiem na kobietę, obrzuceniem przedmiotami, kradzieżą i wyzywaniem od K*** Brawo narodowcy, pięknie definiujecie "patriotyzm". Zabrakło jedynie kwasu, a niczym nie różnili by się od ISIS. Nie mówiąc o elementarnym szacunku do #rozowepaski

Jesli w pełni wierzyć źródłu to:

Jedna z dziewczyn ma poparzoną twarz rzuconą w nią petardą.


#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska #polityka #patriotyzm #szacunekdokobiet #wroclaw PRZECZ Z: #onr #narodowcy #mw #nop
grubson234567 - A tak właśnie narodowa hołota we wrocławiu poszukuje dzisiaj "Boga" ,...

źródło: comment_NTqMfE7sLd1MljGV8nANFhrqYOnicSBZ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@ShutUpGreg:Twoja #propaganda Facet ktory to zrobił, położył sie by zablokowac kolumnę, a nie udawać trupa. Jak wielu przed nimi podczas protestu w sejmie w styczniu. Ale pisiory zrobiły swoje dla #propaganda.

Najlepsze że to miniatura z TVN24, który jest dla ciebie "niewiarygodny" cóż. Widać wiarygodnosc widać u hipokrytów twojego pokroju zależy od rodzaju informacji i ideologi. Co pasuje to sobie adaptujecie.
  • Odpowiedz
@grubson234567: I po co kłamiesz płatny trollu? Liczysz na to że może akurat ktoś nie będzie zorientowany i łyknie twoje kłamstwa? Zablokować kolumnę, która... właśnie przeszła? Ile dostajesz za te gówna i kto ci płaci?
  • Odpowiedz
Zablokować kolumnę, która... właśnie przeszła? Ile dostajesz za te gówna i kto ci płaci?


@ShutUpGreg: Sam zadaj to pytanie sobie trollu. Chociaż odpowiedź obaj znamy: Nowogrodzka.

Polecam transmisje u źródła z TVN24, pojazdy jeszcze opuszczały budynek, policja wyganiała ludzi którzy siadali i kładli sie na jezdni przez ponad 40 minut. Najlepsze że oglądałem to na żywo wówczas o 3 w nocy, więc bajki i dopisywanie narracji zostaw dla siebie i swoich
  • Odpowiedz
@grubson234567: Ja #!$%@? jak można tak bezczelnie kłamać:
wkleiłeś dwa linki które kompletnie nie udowadniają twojej "tezy".

Oświadczam, że nie udawałem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 podczas demonstracji pod Sejmem ani zmarłego, ani rannego.

CO XDXD
To jest DOWÓD tego co napisałeś?
Ile ci płacą? Bezczelnie na wydrę kłamać i bezczelnie wklejać losowe linki na dowód kłamstw. To już szczyt. Szolili cię w WSI, czy już bezpośrednio w
  • Odpowiedz
To już szczyt. Szolili cię w WSI, czy już bezpośrednio w Moskwie?


@ShutUpGreg: W moskiwe to ciebie, nowogrodzka ma tam swój oddział KC. Najlepsze że robisz dokładnie to co napisałem. Po strategii na "fałszywy trop" atakujesz źródła i wyrywajac jeden cytat z przytoczonych 3 dopisujesz narracje tworząc kolejny fałszywy trop.

Szkoda na ciebie strzępić ryja, jak to mówił Stonoga, płatniczku
  • Odpowiedz
daj konkretny dowód tego co napisałeś.


@ShutUpGreg: Dałem, to sie do niego nie stosunkujesz xD szkoda na ciebie czasu

To co robisz teraz nie jest zwykłą głupotą tylko wyrafinowaną i wyuczoną akcją jawnego już kłamania i zacierania śladów.


XD XD XD Leje ze śmiechu, coś ci niby usunałem? Nie p******

W mediach kłamiecie "na pół", piszecie kłamliwe tytuły a później nieśmiałe sprostowania licząc że nikt ich nie doczyta, a w komentarzach
  • Odpowiedz