Wpis z mikrobloga

Nie chcę brzmieć jak typowy Janusz "Kiedyś to kurłłłłłłłłł było" Polak, ale poziom "szkolnej" społeczności ewidentnie leci na pysk. Non stop wklejane stenogramy afery widzowskiej, płaskiej ziemi, o wyeksploatowanym "psznie je", "przepraszam że tak powiedziałem" nie wspominając. Bezbeckie memy (ale jeżeli nie bezbeckie to takie które były milion razy), #!$%@? filmowe przeróbki pozbawione jakiegokolwiek kontekstu. Nieszczęsne "strymy" z nati były momentem w którym wybiło szambo. Zleciała się dzieciarnia, 99% donejtów to jechanie po rodzicach Suchego i Konona no i to teraz oni nadają ton dyskusji.
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów...
#kononowicz #suchodolski
  • 10
  • Odpowiedz
@pawelososo: Zgadza się ale to przez nieudolnego redaktorka. Skończyło się czytanie listów, testowania paczek, kręcenie afer jak poprzedniej zimy. Komentarze polityczne zniknęły całkowicie po odejściu Niemieckiego a to było największe złoto konona. Niestety trzeba jasno powiedzieć, że jest duży niedosyt dobrych materiałów dlatego ludzie zadowalają się tym co wyszło do tej pory dobrego. Gdybym to ja był redaktorem to po pierwsze wróciłbym do starego systemu nagrywania, zrobiłbym dobre, klimatyczne intro no
  • Odpowiedz
@Urtah: Ja to bym chciał żeby prowadzili program w którym siedzą sobie przy stole albo na kanapie i rozmawiają na temat modernizacji polskiej armii albo sytuacji na rynku trzody chlewnej.
  • Odpowiedz
@PawelW124: Co się śniło się, co się śniło się
Testujemy wyroby garmażeryjne
Afera cukrowa
Gogiel Mogiel, program dla pań
Prawdziwa kiełbasa z Częstochowy
Surowy wyrok na musztardę
Profesjonalne usługi kominiarskie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelososo:Muszę się zgodzić, o ile Konon ostatnio dał bekę to teraz kanał Mexicano jest nudny, tylko dla Kajora interesuję się całym uniwersum szkolnej 17. Kanał meksyka od pewnego czasu to nuda z pewnymi wyjątkami
  • Odpowiedz
@pawelososo: Major mając swój własny kanał trzyma bardzo dobry poziom. Sam tytułuje filmy (jęz. bombaski) i ogółem jest okej, natomiast co do "głównej serii" to fakt, że poziom jest taki niski to wina jedynie redaktora. Niemiecki starał się prowadzić kilka nazwijmy to programów, rozmowy o polityce, testowanie, czytanie korespondencji, widać było, że stara się kreować świat Szkolnej 17 (Lejtnant Starosiuk na rowerze z flagą Rosji). Meksyk nagrywa tylko bieżące sprawy, niczego
  • Odpowiedz
@pawelososo: Mając takich podpiecznych (nie mówię tego złośliwie), jak Panowie Krzysztof i Wojtek, można stworzyć naprawdę fajne filmy. Major był skory do współpracy. Przebrał się nawet za batmana. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem albo ciągłe afery, albo filmiki typu "nasza kolacja" i stękanie bez polotu. :-(

A że poziom dyskusji o uniwersum leci na łeb, to przykra, ale naturalna kolej rzeczy. To samo działo się z Tigrem
  • Odpowiedz