Wpis z mikrobloga

Szczoteczka Xiaomi SOOCAS X3 Sonic Black w cenie $20.99 / 76,06 zł (najniższa: $39.11 dnia 4.11.2017)
(LINK do produktu | Blog (aktualne kupony na Xiaomi SOOCAS X3 Sonic Toothbrush Black))
Priority Line: NIE
Najtańsza wysyłka: Za darmo!
Przewidywana wysyłka: between Nov 12 - Nov 13

Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
W tagu #kuponynazywo wrzucam wyłącznie pojedyncze kupony (lub flash deale) z najlepszą ceną jaka kiedykolwiek była w sklepie Gearbest (wg mojej bazy danych. Cena musi spaść co najmniej o 5%) lub rzadkie okazje.

Nowa GRUPA na Facebooku - https://facebook.com/groups/326747374417279/
Xiaomi - Aktualizowana lista kuponów na produkty Xiaomi
Latarki - Aktualizowana lista kuponów na latarki, baterie i ładowarki
RC - Aktualizowana lista kuponów RC
Odkurzacze - Aktualizowana lista kuponów na odkurzacze
Noże - Aktualizowana lista kuponów na noże

Bez refa
Tagi: . #kuponynazywoxiaomi #kuponynazywood10do50

Skonfiguruj powiadomienia - czarnolistuj lub obserwuj:
Produkty Xiaomi - tag kuponynazywoxiaomi
Laptopy i telefony - tag kuponynazywolaptopykomorki
Kupony do 10 dolarów - tag kuponynazywodo10
Kupony od 10 do 50 dolarów - tag kuponynazywood10do50
Kupony od 50 do 200 dolarów - tag kuponynazywood50do200
Kupony od 200 do 500 dolarów - tag kuponynazywood200do500
Kupony od powyżej 500 dolarów - tag kuponynazywopowyzej500
Przypomnienia o kuponach godzinowych - tag kuponynazywoprzypomnienie
Pobierz n_____S - Szczoteczka Xiaomi SOOCAS X3 Sonic Black w cenie $20.99 / 76,06 zł (najniżs...
źródło: comment_cNhRmTaWeZHA42Bs0BBPLIlM89pSzdmG.jpg
  • 32
FAQ:
1. Czym najlepiej płacić?
PayPalem lub kartą walutową USD (ew. karta PLN) podpiętą pod PayPala (w razie problemów jest 180 dni na utworzenie roszczenia i odzyskanie pieniędzy (ważne szczególnie przy droższych paczkach)). Przy płatności kartą walutową podpiętą pod PayPala należy wykonać również te kroki:https://www.wykop.pl/wpis/25914651/co-zrobic-aby-paypal-obciazyl-karte-walutowa-bez-p/
2. Czy brać ubezpieczenie przesyłki?
Lepiej wziąć dla droższych zakupów.
3. Jaką przesyłkę wybrać?
Priority Line (jest dostępna dla wybranych produktów w magazynie Chińskim) - ten
@n_____S: jest jakiś dodatek do przeglądarki żeby automatycznie kupiła poniżej jakieś ceny? bo tez mi sie wyświetliła cena 20 dolarów ale jak kliknąłem żeby dodać do koszyka to już powróciła normalna xd