Wpis z mikrobloga

Mirki protip dla was #seriale
Nigdy nie oglądajcie #arrow i #flash i #legendsoftomorrow zaraz po obejrzeniu
#gotham bo poczujecie się jak na wycieczce do lasu, tak, gre aktorską
produkcji THE CW, można porównać do drzew rosnących w pobliskim zagajniku, do tego dochodzi taki oficialny drętwy humor typowego nauczyciela matematyki lub studia Yayo. (zaśmialiście się kiedyś z żartu Felicity?)

#gotham to co innego, aktorzy na 5+, każdy ma potrafi oddać charakter swojej postaci( no dobra nie liczac Bruce) Pingwin, Nygma, Barbara idealne odegranie ról dziwaków-świrów, Bullock świetnie gra gliniarza w w klimatach lat 90s, Gordon świetnie wpasowuje się w role idealisty, Nie da się zapomnieć o świetnych klimatach półświatka mafii w 1 sezonie Falcone i Maroni

Scenografia też zasługuje na 5+, mroczne, klimatyczne miasto gotham, dobrze odwozorwywuje to czym naprawde było gotham. Zwróćcie uwage na posterunek policji i Szpital Arkham

Humor specyficzny ale za to nie drętwy i bez kija w dupie
cdn...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haradrim: Arrow i Flash to takie dno, że sam się dziwię jak przetrwałem pierwsze dwa sezony każdego. Gra aktorska to jedno, ale dialogi i absurdalne sytuacje to najniższy level seriali. O Legends nawet nie piszę bo po 3ech odcinkach poziom żenady przebił wszystko chyba co do tej pory widziałem.

Jedyny serial z uniwersum DC, który mi się naprawdę podoba to Preacher. Polecam.
  • Odpowiedz
@Haradrim: Gotham niestety za bardzo odchodzi momentami w pastisz i komizm. Pierwszy sezon był super, potem coraz gorzej bo zaczęli się pojawiać przestępcy którzy nawet w komiksach wydawaliby się komicznie sztuczni.
  • Odpowiedz
@weshu: Serio Preacher? Jak dla mnie zdecydowanie najgorszy ze wszystkich. Nie wiem jakim cudem można tak bardzo zepsuć jeden z najlepszych komiksów w historii.
  • Odpowiedz
@Haradrim: Mi też najbardziej obecnie podoba się gotham, pierwsze dwa sezony flasha i arrow byly super, ale potem juz niestety spadek w dol (no dobra, 5 sezon arrow byl dobry, ale znow w 6 jest kupa). tymczasem gotham moze nie wybił się jakoś mega ponad poziom (2 sezon byl chyba najlepszy) ale trzyma stały, dobry poziom.
  • Odpowiedz
@Marcines: Akurat moim zdaniem Gotham też się mocno popsuł i jak na razie najlepszy jest sezon 1. W sezonie 2,3 za mocno przesadzali z głupkowatymi momentami w stylu wskrzeszania czy wprowadzaniem złoczyńców z wyglądem rodem z Xeny wojowniczej księżniczki.
  • Odpowiedz