Wpis z mikrobloga

@enron: na Hetznera też warto uważać. U nich to się dopiero cuda zdarzają. Pamiętaj o jednym - rób backup regularnie :)


@goral_w: jasne, w Hetznerze szczególnie należy uważać bo oni to tam niemal chałupniczo robią :) Serwery w OVH backupuję w Hetznerze, hetznerowe w OVH - zawsze mała szansa że bomby wybuchną w obu miejscach na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: Tak owszem jest drożej ale więcej traciłem kasy na awariach OVH niż teraz w przeliczeniu gdy płacę drożej w home.pl. Zresztą oni zawsze mają korzystne promo na rok, później już faktycznie jest 2x drożej.


@Surgeon: przecież w OVH masz gwarancję stałej ceny (czasem to działa na minus, stare serwery droższe od nowych). W polskich serwerowniach natomiast już raz czy dwa razy się spotkałem, że nagle pewnego dnia dedyk podrożał
kto się dodzwonił do OVH?


@pawel-laba: a zdradzisz mi w jakim celu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mi coś pada to jeśli nawet odbiorę telefon od klienta to tylko po to by powiedzieć "naprawiam, nie mam czasu rozmawiać".

@enron: No właśnie widzę, taniej - mega fakap serwerów a biznes by leżał i miałbym tysiące w plecy.


@Surgeon: Bez przesady. Owszem, padło - zobaczymy na jak