Wpis z mikrobloga

@goral_w: Ja dziś do 5 rano siedziałem coś tam grzebiąc, i wszystko było git. A teraz wczesna pobudka, i w sumie nic nie moge zrobić tylko czekać czy wstanie poprawnie...

Przynajmniej większość konkurencji też leży ;)


@kubako: ja też miałem małą wtopę i o 6 rano szybko połatałem. Wszystko fajnie, ruszyło. Tuż po 8 telefon "strona nie działa", na messengerze kolejne info, smsy... Jak zajrzałem, to jeszcze mi ponad połowa
Info z Twittera (tłumaczone z francuskiego)
"Oprócz obaw związanych z SBG, mamy obawy związane z siecią optyczną w Europie, która łączy RBX i GRA z POP. On jest na dole (!!)."
Kawa przez cały dzień i czekamy (°°
to chyba pierwsza taka awaria na taką skalę - korzystam z ich usług dobre kilka lat i nie zauważyłem wcześniej takiej akcji...


@fotografgdansk: no takiego fuckupu jeszcze nigdy nie było. Raz była piękna wtopa, jak coś pomieszali z hostingami i ludziom się cycki i pierogi na stronach pojawiały zamiast ich contentu xD ale to było zwykłe #!$%@? czegoś przez admina. Tym razem sprawa wygląda naprawdę poważnie.
@enron: Tak owszem jest drożej ale więcej traciłem kasy na awariach OVH niż teraz w przeliczeniu gdy płacę drożej w home.pl. Zresztą oni zawsze mają korzystne promo na rok, później już faktycznie jest 2x drożej.