Wpis z mikrobloga

Ziomek był dziś na rozmowie o pracę.

Na ogłoszeniu 3400 zł, premie, wolne soboty i niedziele. Zawód - Spawacz z minimum 5 letnim doświadczeniem.

Na rozmowie - najniższa, premie do 50 zł/miesiąc, sobota w pracy. Na pytanie czemu w ogłoszeniu pisało inaczej "Bo nikt się nie chciał zgłosić"

Takich powinno się #!$%@?ć za takie marnowanie czasu ludziom.

#pracbaza #rakcontent
  • 52
  • Odpowiedz
@Junpei1948: co to #!$%@? za logika jest xD

nikt nie chce pracować na potrzebnym nam stanowisku za kwotę jaką chcielibyśmy płacić

damy ogłoszenie z nieprawdziwą stawką i warunkami

#!$%@?, może się nie pokapują jak przyjdą xD


Brak słów.
  • Odpowiedz
  • 67
@Junpei1948 ile #!$%@?? Ty serio piszesz, ze najnizsza, premia 50zl na miecha? Przeciez to sa stawki kuzwa z prowincji z przed 10 lat... a 3400 netto dla spawacza to tak w sumie niezly poczatek :)
  • Odpowiedz
@sokal44 Ale tam tego nie ukrywają w sumie, a piszą tak, bo to jest oferta pracy właśnie na dwa miesiące. Nie bronię, ja tylko nie widzę w tym nic aż tak zdrożnego :-D
  • Odpowiedz
@Trollunio: Z jednej strony masz rację i sytuacja nie jest nawet porównywalna ze tym co opisuje OP. Z drugiej to śmiać mi się chcę jak słucham takich ogłoszeń tak jak podawanie ceny za 100 gram. Inna sprawą jest to co pisze @BrakWolnegoLoginu "#!$%@? u mnie w robocie to samo xd Na ogloszeniu 3500 netto, chlopak przyszedl robi za 2.5k..." Czyli działa.
  • Odpowiedz
@Junpei1948: Swoją drogą mój ziomek który kończył ze mną technikum jest spawaczem i nie licząc fuch, ma ~4500 na rękę. Tylko w zeszycie po 200h na miesiąc, a jak są awarie maszyny w terenie to i pod 300h podchodzi.
  • Odpowiedz