Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym bardzo podziękować za pozytywne reakcje przy wypuszczeniu mojej i @Bust4 appki Weighter! Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru, wiele osób chwali aplikację za swoją prostotę, wygląd i spore możliwości, od razu robi się cieplej na sercu (). Również dzięki wam mireczkom udało nam się wbić w topkę App Store w kategorii fitness, obecnie jest to 31. miejsce, było przez moment nawet 23. Chciałbym również udostępnić 5 kodów aktywacyjnych na appke, niestety nie mogę więcej ponieważ Apple daje limit 100 wygenerowanych kodów, a większość z nich już została użyta. Jeszcze raz dziękujemy mireczki, możecie zadawać pod postem pytania niczym w małym #ama, z chęcią odpowiemy na wszystkie ciekawostki związane z appką i nie tylko.

Download: https://itunes.apple.com/us/app/weighter/id1209089128?mt=8
Kody:


#mikrokoksy #silownia #weighter #ios #apple #iphone
ptasigryp - Mirki, chciałbym bardzo podziękować za pozytywne reakcje przy wypuszczeni...

źródło: comment_MYeTNqDb4Bt8slnv0T32qsnGuNtiu3tY.jpg

Pobierz
  • 17
@ptasigryp: moglibyście w przyszłości pomyśleć o dodaniu jakiś sprawdzonych planów treningowych typu 5x5 w różnych odmianach itd.? Wiem, że dla zaawansowanych użytkowników to pewnie zbędne, ale świeżym się przyda a aplikacja stanie się bardziej kompletna moim zdaniem.
@ptasigryp: A coś w stylu tworzenia planów z liczbą powtórzeń i serii + stopniowe sugerowanie podnoszenia ciężaru w opcjach? Dołożenie możliwości 'wrzucenia' tego do katalogu publicznego też była by chyba warta rozważenia. Ciekawa opcja obok dopieszczonych przygotowanych przez autorów planów moim zdaniem.
@siej: co masz na myśli pod katalogiem publicznym? Co do planow z powtorzeniami i seriami, gdy wejdziesz w cwiczenie mozesz dodac krotki opis, ja w ten sposob wpisuje sobie w swoim treningu ile mam robic serii danego cwiczenia. Np do ohp mam 3 serie powyzej 10 powtorzen. Co do sugerowanego ciezaru, uwazam, ze czlowiek lepiej wie ile powinien wziac kilogramow w danej serii niz appka. Appka nie ma jak sensownie zasugerowac
@ptasigryp: Kiedyś robiłem 5x5 stronglifts z apką to chyba pytało o rekord i ustalało to procentowo + sam program miał progersję (chyba 2kg na dzień ćwiczeń), rysowało wykres wagi i osiągi. Wasza aplikacja jest ciekawa ale dla bardziej zaawansowanych użytkowników, w miarę początkująca osoba nie ma prostej metody żeby puścić play i program mówił co masz robić bez rozkładania wszystkiego na czynniki pierwsze. Może obczaj tą aplikację to zrozumiesz o co
@siej: wlasnie taki byl cel, celujemy w appke dla bardziej zaawansowanych lifterow, bo prawie wszystkie appki celuja w poczatkujacych. Gdy appka troche sie rozwinie to zaczniemy ja przystosowywac do poczatkujacych, tzn. gotowe plany treningowe, sugestie przerw i ciezarow.