Wpis z mikrobloga

@C_MR: tylko będąc dorosłym piłkarzem atakowania i techniki już się raczej nie nauczysz jeśli nie masz do tego talentu i nie trenowałeś od małego. Nie śledzę sytuacji Grosickiego, ale podejrzewam że czepiają się jego że nie biega i nie walczy w obronie - do tego nie trzeba za wiele umieć wystarczy #!$%@?ć/dawać z siebie wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@C_MR w ktoryms polskim wywiadzie Krycha powiedzial, ze trenejro wymagal od niego bycia jak jakis konkretny zawodnik, nie pamietam nazwiska, z poprzednich lat barcelony i to go ruszylo. przeciez w polskiej reprezentacji rozgrywał pilka, wiec nie wydaje mi sie zeby sie obrazil za takie wymagania...
  • Odpowiedz
Dlaczego Kamil Grosicki nigdy nie odniósł sukcesu


@splndid: właśnie też nie wiem. Facet gra z powodzeniem w reprezentacji, teraz zarabia więcej niż w poprzednik klubie (tam zarabiał 3 miliony), pewnie kupę kasy dostanie też za reklamy... I właśnie ten człowiek nie odniósł sukcesu.

Jeśli chodzi o erudycję i sposób wypowiadania to mój polonista z liceum bije go na głowę. Ale mogę się założyć o co chcesz, że nie chciałbyś aby
  • Odpowiedz