Wpis z mikrobloga

@splndid: @masskillah: Krychowiak w kilku wywiadach podkreślał, że nie wyszło mu w PSG bo trener zaczął od niego oczekiwać poza bronieniem także rozgrywania, a on tego nie potrafi. Nie pamiętam żeby ktoś z tego powodu nazywał go debilem. Grosicki z kolei potrafi tylko atakować, a nie potrafi bronić. Wiem, że on nie jest tytanem intelektu, ale tutaj realnie ocenia swoje umiejętności, ale widzę że zrobiła się moda na jechanie po
@C_MR: ale poczytaj sobie więcej jego wypowiedzi. To jest zwyczajnie półgłówek.

Teraz czekają was pierwsze sprawdziany z zespołami spoza Europy, w grudniu losowanie grup i dowiecie się, z kim zagracie na mundialu. Ma pan wymarzonego rywala?

KAMIL GROSICKI: Chciałbym w którymś momencie trafić na Portugalię. Po pierwsze dlatego, by zrewanżować się za EURO 2016, ale przede wszystkim ze względu na Cristiano Ronaldo. Grałem przeciwko niemu dwa razy. Sam fakt, że rywalizuję
KAMIL GROSICKI: Chciałbym w którymś momencie trafić na Portugalię. Po pierwsze dlatego, by zrewanżować się za EURO 2016, ale przede wszystkim ze względu na Cristiano Ronaldo. Grałem przeciwko niemu dwa razy. Sam fakt, że rywalizuję z tej klasy piłkarzami pokazuje, jak daleko zaszedłem. Chciałbym w takim meczu wystąpić i zrobić w „cieszynkę” w jego stylu. Miałem taki plan już na EURO 2016, ale nie było okazji.


@splndid: Nie przesadzasz? Akurat w
@kipi32: Przecież on nie mówi, że nie będzie wracał do obrony bo mu się nie chcę. On mówi, że irytuję go, że jakiś angielski dziennik ocenia jego mniejszą waleczność w grze obronnej. No przecież on nigdy nie był tyranem defensywy, zawsze słynął z tego, że jest szybki a nie waleczny. Gdy go kupowali chyba zdawali sobie z tego sprawę.
@bartek58 Gdzie ja napisałem, że mówi, że nie będzie wracał do obrony bo mu się nie chce? Doskonale zrozumiałem to co powiedział i jest to kretynizm. To że wcześniej nie musiał wracać do defensywy nie znaczy, że teraz lub w przyszłości nie będzie miał takich poleceń.