Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@? te androidy dla podludzi. Te mityczne chińskie Huawei i Xiaomi mają ciągle zwarcia, #!$%@? się matryca, mimo 4 Gb RAM telefon muli przy korzystaniu z Mirko, Skycash, Messengera i Snapchata... Już nie mówiąc o wiecznym problemie z bateriami i portami ładowania. Obecnie mam P10, Huawei już raz go naprawiał na podstawie rozszerzonej gwaracji.
Tymczasem niebieski od kilku lat ma tego samego IPhone 5s, teraz wymienia na X i nie ma żadnego problemu z tych które wymieniłam...

Którego #iphone polecacie na początek? Gdzie takie cudo kupić? Podoba mi się 6s i IPhone 8. Niektórzy twierdzą, że to to samo ale jasne że chcę coś dobrego niskim kosztem. #apple
  • 88
@CigarettesAfterSex: Czemu nikt nie kupuje Asusów?
Pierwszego kupiłem jakieś 4 lata temu (jak jeszcze nie było dystrybucji w Polsce).
Pamiętam, że ten #!$%@? potrafił wówczas zapierdzielać przy 1GB ramu. Zawiózł mnie w niejedno miejsce z samochodem czy autostopem. Zawsze działał tak jak powinien (zresztą, działa do dzisiaj, tylko 1GB ramu boli).
Po 2 latach kupiłem sobie Zenfone'a 2 za jakieś 800zł (4GB ram, Intel Atom Z3590) i prawdę mówiąc nigdy nie
@CigarettesAfterSex: może ty je poprostu psujesz? U mnie cała rodzina wymieniła telefony na chińskie, korzystamy z marek Xiaomi, LeEco, ZTE, Jiayu, Lenovo, sam mam OnePlus'a... od ponad 3 lat kiedy zagłębiłem się w temat, mam różne chińskie telefony, żaden nigdy się nie zepsuł, siostra 20lvl ma teraz np CoolPad Cool1 (takie LeTV z innym logo) - bateria 4000mAh, snap 650, czas na wyświetlaczu to ponad 9h/tzw SOT.

Nie będę na siłe
ravau - @CigarettesAfterSex: może ty je poprostu psujesz? U mnie cała rodzina wymieni...
@ravau Wiesz, ja wszystko rozumiem ale jak można psuć telefon używaniem? Z jednego korzystałam 3miesiące a z drugiego 6 Oba w gumowym case, oryginalne ładowarki a serwisant mówi że zwarcie i w sumie nie wie od czego bo telefon ani nie jest zawilgotniały ani nie jest uszkodzony, z matrycą to samo, telefon wariuje przez zwarcie .
Z Samsungami nigdy nie miałam problemów ale ani S7 ani S8 mi się po prostu nie
@CigarettesAfterSex: ja bym polecał kupić SE. Mimo dużego budżetu którym dysponujesz, SE jest idealny na start. Jak dla mnie 4 całe są wystarczające. Dla mnie wszystkie nowe telefony są zbyt duże. Powoli przypominają tablet xD SE ma dobrą baterie. Przy sporym użytkowaniu snapa Facebooka i innych #!$%@? starczy na 6-7h na ekranie. A z reszte kasy byś mogła przeznaczyć na coś innego a ten telefon by wystarczył na bardzo długo.