Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@? te androidy dla podludzi. Te mityczne chińskie Huawei i Xiaomi mają ciągle zwarcia, #!$%@? się matryca, mimo 4 Gb RAM telefon muli przy korzystaniu z Mirko, Skycash, Messengera i Snapchata... Już nie mówiąc o wiecznym problemie z bateriami i portami ładowania. Obecnie mam P10, Huawei już raz go naprawiał na podstawie rozszerzonej gwaracji.
Tymczasem niebieski od kilku lat ma tego samego IPhone 5s, teraz wymienia na X i nie ma żadnego problemu z tych które wymieniłam...

Którego #iphone polecacie na początek? Gdzie takie cudo kupić? Podoba mi się 6s i IPhone 8. Niektórzy twierdzą, że to to samo ale jasne że chcę coś dobrego niskim kosztem. #apple
  • 88
@Hadzi: no tak po środku między zwykłym 8 i plusem jest X.

AD2 - jak jest normalna obudowa a nie gruba to nie przeszkadza xD Ja tam widzisz też kiedyś myślałem, że po co duży ekran - raz spróbowałem i już nigdy nie wrócę poniżej 5". Kwestia chęci do przestawienia się, potem już nie chce się wracać na małe ekraniki poniżej 5".
AD3 przecież w ip masz tryb 1 ręki z
Co do baterii w 8+ to imo jest zajebista. Ładuje telefon raz na 2 dni najczęściej, chyba ze gram w HS itd. Generalnie polecam, ale nie wiem czy nie lepiej dołożyć już 1k do X