Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@? te androidy dla podludzi. Te mityczne chińskie Huawei i Xiaomi mają ciągle zwarcia, #!$%@? się matryca, mimo 4 Gb RAM telefon muli przy korzystaniu z Mirko, Skycash, Messengera i Snapchata... Już nie mówiąc o wiecznym problemie z bateriami i portami ładowania. Obecnie mam P10, Huawei już raz go naprawiał na podstawie rozszerzonej gwaracji.
Tymczasem niebieski od kilku lat ma tego samego IPhone 5s, teraz wymienia na X i nie ma żadnego problemu z tych które wymieniłam...

Którego #iphone polecacie na początek? Gdzie takie cudo kupić? Podoba mi się 6s i IPhone 8. Niektórzy twierdzą, że to to samo ale jasne że chcę coś dobrego niskim kosztem. #apple
  • 88
IPhone zacina się tak samo jak android
Ma swoje wady,ma swoje zalety.
IPhone jest obiektem pożądania,towarem luksusowym ponieważ jest ekstremalnie drogi.
Tak samo się zacina,tak samo obsługuje najlepsze gry.
To tylko urządzenie.
Do tego iPhone juz nie miażdży konkurencji jak 4-5 lat temu,teraz jest typowym smartphonem.
IPhone pełni możliwość pokazuje jak pracujesz na ekosystemie Apple.Wowczas taki zakup robi robote
Ja mam 7plus i do kieszeni się mieści ale nie powiedziałbym ze to najlepszy rozmiar do noszenia w kieszeni. Ale z drugiej strony najlepiej mi się korzysta z mirko i nie zamieniłbym na bezplusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale posiadając w używaniu huaweia nove plus mam chęć go rozyebać po kilku miesiącach użytkowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vap3r: czemu? jakie wady ma ten telefon?
@kubakabana: ptaszki ćwierkają, że ma być zbliżona do OP5. Jeśli by tak było, to tym razem malkontenci nie będą mieli pola do popisu, bo poprawia ekran przy okazji zmieniając jego proporcje, więc jak dla mnie w cenie do 2300 będą tylko dwa telefony istniały, Samsung S8 i OP5T.
@kubakabana: hmm, sam wyżej G6 polecałem, bo to dobry sprzęt, a nie doceniany. Jedyny minus to daj, że nowego za 1400 można kupić już... Ja czekam aż V30 potanieje o połowę :D
@Singularity00: Spoko, mi się wydaje ze ta wygoda kończy się na 5 calach a potem już mogę równie dobrze mieć ponad 6 bo jedna ręka i tak nie obsłużysz bez ekwilibrystyki a do małych facetów z małymi rączkami nie należę. Miałem 5s i był zamaly, dziewczyna ma 6+ i jest dla mnie za duży do kieszeni, jej obojętne bo i tak nosi w torebce. Mam 6s i jest uno perfecto do
@Hadzi: co kto lubi. Obecnie mam 5.2" + szerokie ramki (Sony) i wiem, że teraz chcę 5.8" iphone X tylko czekam aż w końcu dostarczą partię do sklepów. Gdyby nie wprowadzono X;a brałbym 8+ bo bateria bdb + czytelny ekran.
Testowałem ostatnio różne smartfony, w tym nowego note 8 i gdyby nie to, że to samsung (połączenie androida i samsunga to dla mnie dyskwalifikuje dany sprzęt) to bym go brał bo
@Singularity00: już nie chodzi ze się nie mieści tylko to ze odstaje i czuć ze masz trochę cali w tej kieszeni, po prostu tego nie potrzebuje na codzień. Do tego jak biorę telefon dziewczyny to żeby sięgnąć gdzieś na gorze muszę sobie telefon poprawić w ręce żeby leżał na samych palcach (wiecie ocb) a takiego srajfona 4.7 jedna ręka obsługujesz w całości
@Mifari: Bardzo słabo nagrywa dźwięk, nie rozpoznaje pamięci masowej - po podłączeniu do komputera przez USB wyskakuje błąd, ale nie jestem pewny w sumie po której stronie leży wina, w dodatku ostatnio zaczął się trochę przycinać ( ͡° ʖ̯ ͡°)