Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: o #!$%@?, no w mieście 150tys mieszkańców, na osiedlu gdzie z 3tys ludzi mieszka wyjde se i na trawniku przed blokiem 8 opon spale ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie każdy na wsi mieszka, gdzie najbliższy sąsiad za lasem xD
@sebawo: ja ostatnio u mechanika cco to ma i wulkanizację zostawiłem - powiedział, że im się przydadzą, bo je później sprzedają (za jakieś grosze, ale zawsze) do reccyklingu.

w każdej gminie powinien być też punkt selektywnej zbiórki odpadów - oni maja obowiązek przyjąć większośc nietypowych śmieci - opony, zużyty olej silnikowy, stare farby itp.
@LewCyzud: w piecu nimi palisz? nie mam pieca, nie chce robić syfu wokół.
@strikingsurface: a dzięki, w sumie to zadzwonię to zakładu wulkanizacyjnego i podpytam, wiem, że przy wymianie mogą wziąć stare, ale nie wiem czy bez wymiany mi 2 komplety przyjmą :)
do śmieciarni najbliższej też zadzwonię.
@sebawo: Na wsiach jest tak (Przynajmniej na Mazowszu) że każda gmina ma punkt (Pszok) który za darmo przyjmuje od mieszkańców opony,elektrośmieci itp. (W ramach tej opłaty za śmieci).U mnie wystarczy pokazać im dokument z adresem zameldowania i przyjmują to za darmo.W mieście pewnie też jest coś takiego,popytaj u tych którym płacisz za wywóz śmieci.