Wpis z mikrobloga

  • 2202
Mamy w firmie złodzieja, który ma bardzo lepkie rączki. Z mojego warsztatu zniknęła wkrętarka Makita (ok. 360€), kątówka też Makita (ok. 250€) i komplet konektorow do kabli w walizeczce. Dodatkowo na firmie wiadro 5kg musztardy, 6litrow soku z cytryny, herbata, cukier i karton okularów ochronnych.

Doszedłem do porozumienia z szefem firmy i pozwolił mi zamontować ukryta kamerę na warsztacie. Tak więc po pierwszym dniu kilka osób się przewinęło przez warsztat, a w nocy nikogo kamera nie zarejestrowała.

Pod tagiem #firmowyzlodziej chcę opisywać przebieg zdarzeń i może faktycznie kogoś złapię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#speedywholandii #zlodzieje
BySpeedy - Mamy w firmie złodzieja, który ma bardzo lepkie rączki. Z mojego warsztatu...

źródło: comment_x6jI6uegkZNlffEdhqMDQDfo3PLtWPe2.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@srantus mam tak się składa firmę w Norwegii, bazuje głównie na Hilti, dewaltcie I makicie właśnie. I większość działa na tych narzędziach. Z Boscha mam tylko laser, nastawy kątownik i odkurzacz (z którego niestety nie jestem zadowolony).
  • Odpowiedz
@FiK: No widzisz, każdy ma swoje zdanie. Ja mam kilka udarów, flexy oraz wkrętarki Boscha które spisują się bardzo dobrze. Z serwisem tez nigdy nie było problemu, w sumie to rzadko kiedy muszę coś oddawać. Zazwyczaj rekiny Hilti się psują ale to tez raz na ruski rok. Może kupiłeś swój sprzęt Boscha w Biltemie i dlatego coś jest nie tak, biltema wydaje jakieś chińskie produkty pod sygnowanym markami najlepszych firm.
  • Odpowiedz
@FiK: W sumie jak coś się psuje to wina pracownika który nie umie się obsługiwać sprzętem ale tacy szybko kończą kariery, chyba ze się nauczą
  • Odpowiedz
  • 1
@srantus nigdy nie widziałem w biltema narzędzia markowego, w juli jest coś z Boscha zielonego o ile się nie mylę. Niemniej jednak są w internecie niezależne test i teardowny narzędzi, które jasno deklasuja Boscha bądź Philipsa. Jedyne co w makicie jest słabe to baterie niestety, ale przynajmniej ich multiładowarka ładuje jednocześnie dwie, a hiltowska niestety pojedynczo :C
  • Odpowiedz