Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak jakaś różowa z mirko zamówiła sobie rzecz i kurier jej przyniósł paczkę po 20 i ona stwierdziła, że za późno i nie będzie mu drzwi otwierać a później miała ból dupy, że paczkę zostawił na drugim końcu miasta? Kisnę xD

Ciekawe, która to taka mądra ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #thebestofmirko
  • 110
  • Odpowiedz
Większość ludzi w tym kraju ma chronotyp poranny, czyli wcześnie się kładzie spać i wcześnie wstaje. Większość ludzi o tej porze szykuje się spać, lub śpi, to że piwniczaki na tym portalu tego nie robią nie zmienia faktu, że kurier olał zasady współżycia społecznego i skarga na takiego człowieka byłaby w pełni uzasadniona.


@Slonx: no i to jest jedyny głos rozsądku idealnie podsumowujący cały "spór"
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Cieszę się, że tu jestem. Wypok przywraca wiarę w ludzi. Jak studiowałem, to dorabiałem sobie w wolnych chwilach, w firmie kurierskiej, jako dyspozytor. Zawsze podziwiałem kurierów za cierpliwość i za to jak większość z nich pracuje. Niejeden zaczyna robotę przed 6, żeby wyjechać na rejon sprawnie, wraca na magazyn często wieczorem (albo tak jak kurier z tego tekstu), żeby nie być beneficjentem socjali, a w podzięce jakaś panna smaruje
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: #!$%@? XDD od razu się przypomina ta historia, nie wiem czy prawdziwa czy nie, ale do rzeczy. Ratowniki medyczne miały wyjazd do gościa z atakiem serca, nie mogli wejść na posesję bo pies agresywny. W końcu wyszedł jakiś kolo psa zamknąć, tamci w końcu weszli, a tam ten gość leży (albo żona po nich przyszła nie pamiętam) i umiera. Okazało się go żonka wysłała do tego psa, bo ona
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia, czy miała gówniaka, czy nie


@Slonx: Ahaha, wymyśliłeś jakiś argument totalnie z #!$%@?, nie związany z niczym i na jego podstawie próbujesz zachować twarz. A teraz jeszcze porzuciłeś gówniaka, bo to jednak spalony i czepiłeś się godziny. XD Nic dziwnego, że jesteś na czarno.

22:00 to normalna godzina, handluj z tym.
  • Odpowiedz