Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak jakaś różowa z mirko zamówiła sobie rzecz i kurier jej przyniósł paczkę po 20 i ona stwierdziła, że za późno i nie będzie mu drzwi otwierać a później miała ból dupy, że paczkę zostawił na drugim końcu miasta? Kisnę xD

Ciekawe, która to taka mądra ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #thebestofmirko
  • 110
  • Odpowiedz
To jest tak #!$%@? że musiałabym zużyć dwie pary butów żeby to rozchodzić. Mam nadzieję że po tej akcji kurier nauczy się że Cię warto sobie żył wypruwać dla klientów i będzie miał ich w dupie, a do laski już zawsze kurier będzie przychodził o 14 kiedy jest w robocie, a z awizem będzie leciała na drugi koniec kraju.

Az mi się ciśnienie podniosło, jak można być takim #!$%@?.


@MinnieMouse0: Nie #!$%@?, a #!$%@?ą księżniczką wychowaną chyba na pustyni, w każdym razie na pewno nie wśród ludzi xD

Wiedza o tym, co ludzie są w stanie #!$%@?ć skutecznie zniechęca mnie do podjęcia jakiejkolwiek pracy wymagającej kontaktu z ludźmi. Jak sobie pomyślę z jakim elementem musiałbym się użerać każdego dnia xD to nie wiem czy wytrzymałbym
  • Odpowiedz
@maQus: xD
aż sobie przypomniałem jak raz z samego rana się do mnie dobijał kurier, ja #!$%@? w trzy dupy, wychodzę nie wiem po co w samych gaciach, podpisuję nie wiem co, pewnie #!$%@?ło ode mnie wódą na kilometr, a na twarz ciężko było spojrzeć, ale paczkę odebrałem i szybko w kimę xDD
  • Odpowiedz
  • 3
@Mega_Smieszek nie wierzę, że ktoś jest tak głupi xD jakbym miała nie otwierać kurierowi czy innemu dostawcy bo jestem w piżamce to chyba nigdy nie moglabym otworzyć xD
  • Odpowiedz