Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak jakaś różowa z mirko zamówiła sobie rzecz i kurier jej przyniósł paczkę po 20 i ona stwierdziła, że za późno i nie będzie mu drzwi otwierać a później miała ból dupy, że paczkę zostawił na drugim końcu miasta? Kisnę xD

Ciekawe, która to taka mądra ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #thebestofmirko
  • 110
  • Odpowiedz
@Susanka: Kurczę, sama miałam kiedyś podobną sytuację (dostarczenie paczki po godz. 21 bodajże i to w PIĄTEK). Żal mi było tego kolesia, my z niebieskim oglądamy sobie jakiś film, ogólnie relaks po tygodniu pracy, a tu facet musi paczki nosić. Niby jego praca, ale jednak.
  • Odpowiedz
  • 7
@Mega_Smieszek ja pierdziele, wczoraj kurierowi pomagałem wtachać paczki na 7 piętro bo było ich dużo i są ciężkie, choć nie jest to mój obowiązek. A taka baba ma ból dupy o to, że dostała późno paczkę XD 0 empatii. Chyba niektórzy zapominają, że jesteśmy tylko ludźmi.
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

Jakos ja tu widze wiekszosc poparcia dla OP a czarnolistujace komentarze to pewnie byly od takich nieogarow jak ty, ktorzy napisza byle co zeby tylko nie zgodzic sie z logika i zdrowym rozsadkiem.


Logika i zdrowy rozsądek nakazują się zapowiadać, gdy przyjeżdża się do obcej osoby w takiej sprawie o takiej godzinie, zaś kurier numer telefonu posiada.
Za napisanie tego co powyżej wyleciałem na czarno, ale ty wiesz lepiej, zresztą, w sumie nie napisałeś nic merytorycznego, tylko się przysrałeś, nie wiem
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: jak dla mnie to sytuacja jest z dwoch stron do dupy.

1 - bo mogla powiedziec "poczekaj pan 5 minut, musze sie ubrac"
2 - bo kurier zle awizowal.

Laska postapila dziwnie, zgoda - ale nie wyklucza to tego, ze miala prawo byc zirytowana
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

Z tego co bylo opisane u tej babki co zalozyla temat nie bylo zadnego wspomnienia o gowniaku, tylko o lenistwie w ruszaniu tlustej dupy z kanapy, wiec twoje 'argumenty' o kant dupy rozbic


Nie ma znaczenia, czy miała gówniaka, czy nie. Wszyscy rozpatrują to pod kątem, że nic się nie stało, bo nie spała, nie miała dziecka, nie była starszą osobą itp, a to paralogizm. Nie przyjeżdża się do
  • Odpowiedz
XD współczuję jej facetowi


@Instynkt: XD potem sie wykopki dziwia, ze uchodza za mizoginow. Nie rzucilo ci sie w oczy, ze facet byl tam obecny i tez nie otworzyl? Problemy z czytaniem czy celowa wybiorczosc?
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Ja tam rozumiem nieotwieranie po 22, gdy się nikogo nie spodziewa. Ja bym w ogóle nie wstała z łóżka, by zobaczyć kto zacz u drzwi. A mój niebieski to już by olał po całości.
Aczkolwiek gdybym dowiedziała się, że to kurier, to plułabym sobie w brodę :)
  • Odpowiedz
nie rozumiem podniety tym tematem. No nie otworzyła, super, ale głupia hoho. Tylko że jej chodziło o złą awizację głównie.
Ile pogardy w komentarzach. Jakby co najmniej zrobiła komuś wielką krzywdę
  • Odpowiedz