Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Kupuję mieszkanie za gotówkę (240tys pln - odłożyłem je w ciągu 5 lat pracy jako programista)
Biorę z dziewczyną za 8 miesięcy ślub i od miesiąca narzeczona robi mi dziurę w głowie o to bym przepisał mieszkanie na mnie i na nią - dzisiaj stwierdziła, że jeśli tego nie zrobię to wyprowadza się do mamy. Kocham ją i chciałbym dla niej jak najlepiej ale sam już nie wiem jak traktować mam tę dziwną sytuację. Co mam robić?
Dodam tylko, że zarabiam 7000-13000 pln, a ona 2200.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 69
  • Odpowiedz
  • 0
@madegg

Przecież jak się z nią ożenisz to i tak wejdzie do wspólnego, chyba że chcecie umowny


Nie gadaj głupot.
Nie znam się, ale się wypowiem...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyprowadzi się do mamusi? A więc mamy

1. zwykły szantaż
2. rozszerzanie problemu na innych ludzi

Dodatkowo dziewczyna zarabia jakieś grosze. Jak cię kocha to powinna ci zaufać. Jeżeli ci nie ufa i potrzebuje papieru, to znaczy że kocha twoje pieniądze.

W teorii zasobów, ona jako zasób to ona (czyli jej geny, wygląd, osobowość, wiek), ty jako zasób to twoja praca, twój hajs, twój majątek, wszystko co wypracowałeś, twoja pozycja
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua nigdzie nie napisałam, że powinien :) zwróciłam tylko uwagę na perspektywę tej dziewczyny. Sama znam z bliskiego otoczenia sytuację gdzie kobieta po zdradzie męża opuściła dom, w który zainwestowała pieniądze, ale dom formalnie był jego. Trzeba brać pod uwagę i jedna i druga stronę.
  • Odpowiedz