Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Kupuję mieszkanie za gotówkę (240tys pln - odłożyłem je w ciągu 5 lat pracy jako programista)
Biorę z dziewczyną za 8 miesięcy ślub i od miesiąca narzeczona robi mi dziurę w głowie o to bym przepisał mieszkanie na mnie i na nią - dzisiaj stwierdziła, że jeśli tego nie zrobię to wyprowadza się do mamy. Kocham ją i chciałbym dla niej jak najlepiej ale sam już nie wiem jak traktować mam tę dziwną sytuację. Co mam robić?
Dodam tylko, że zarabiam 7000-13000 pln, a ona 2200.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 69
@PurpleHaze: OP nie napisał w jakim mieście. wiec to wcale nie musi być kawalerka. A nawet jeśli to zawsze w przyszłości może ją sprzedać i kupić większe, zamiast cześć potencjalnych oszczędności przeznaczać na odsetki kredytu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech idzie do mamusi, nie daj się szantażować. Jej roszczenie jest bardzo nie na miejscu i ja bym się zastanowił nad przyszłością związku, bo to wielka czerwona flaga.
Jestem w podobnej sytuacji, też programista here, też własne mieszkanie i też ślub za kilka miesięcy. Odkąd ją poznałem moja narzeczona NIGDY nie wspomniała choćby o pomyśle przepisania mieszkania częściowo na nią. Jest jasne, że jak będziemy kupować nowe, większe mieszkanie, to