Wpis z mikrobloga

Mój synek lvl 3, którego zaraz odbieram z przedszkola, jeszcze nie wie, że tatuś kupił mu figurki z jego ukochanej bajki:)
#!$%@?, jestem szczęślowy bo wiem jaki to uśmiech wywoła na jego twarzy. No i będzie buziaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem na etapie że bardziej jaram się prezentem dla synka niż to jaki ja dostanę
Wybaczcie to #chwalesie ale musiałem z kimś się podzielić:)
  • 70
@NapoleonV: zawsze znajdzie się grupka wykolejeńców plujących na normalne posty nie odpowiadające ich preferencjom zamiast najzwyczajniej w świecie przewijać dalej albo czarnolistować. Nie wiem skąd ta cała złość i nienawiść w anonach kiedy widzą posty tego typu ale to się może wiązać z najzwyklejszą zazdrością bo nie potrafią budować zdrowych relacji społecznych, dotyczy zarówno jak i niebieskich tak i różowych.
@NapoleonV: kiedyś kupiłam młodszemu bratu śmieciarkę, taką wypasioną, dużą z mrugającymi światłami. Generalnie bajer. Zastanawiałam się z niebieskim co będzie pierwsze: Młody się zapowietrzy czy odleci z tego całego szczęścia
@NapoleonV moja cora tez lubila bardzo ta bajke, ale zmienilismy kablowke wiec juz nie ma jak ogaldac :D 3.5 lat ma i tez lubie kupowac prezenty, ale mam syna polrocznego, tu dopiero bede mial pole do popisu ()